Lalibela Étterem Budapest

Aura Hotel Balatonfüred
Hotel Piroska Bük, Bükfürd? - Két éjszakás ajánlat
Két éjszakás ajánlat
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürd?
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Pünkösdi pihenés all inclusive ellátással
Pünkösdi pihenés all inclusive ellátással
05.17-20.
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?

Lalibela Étterem Budapest vélemények

2018. március 13., kollégákkal járt itt
3 évvel ezelőtt délután kerestem fel az éttermet, és lehangoló véleménnyel voltam róla. Most véletlenül kapott még egy esélyt. Egy kollégám ajánlotta, az étterem nevét nem tudta, csak azt, hogy a Bajcsy-Zsilinszky útról kell bemenni, és a Skála Metróban van.
Szörnyű 2016. november 5.gyerekekkel járt itt
Sajnos ez valóban így van Ilyen rosszat még sehol sem ettem, a hús az nyers volt és ehetetlen, de ez nem csak az én véleményem volt hanem a gyerekeké is! A kaja az a kukában landolt és vettünk néhány péksüteményt a szomszédos szupermarketben! Az biztos, hogy ide többet nemcsak én hanem a gyerekek sem térnek vissza!
Lalibela Étterem Budapest - BelsőLalibela Étterem Budapest - Belső
Szörnyű 2015. június 3.a párjával járt itt
Hétköznap este 6 óra körül szerettünk volna az étteremben enni. Az utcafronton levő táblán öles betűk hirdették a korlátlan fogyasztás lehetőségét, 17. 30 után 1. 799 Ft-ért. Itt a honlapon is ez a tábla látható. Az étterem gyanúsan üres volt, két személy beszélgetett egy asztalnál, de ők sem igen fogyasztottak.
Átlagos 2015. február 12.egyedül járt itt
A Lalibelát ezer éve ismerem, mert kb. 20 évvel ezelőtt itt dolgozott egy jóbarátom, de akkor a hely még csak egy egyszerű talponálló gyorsétterem volt. Azóta a hely jelentősen kibővült és a dizájnra is sokkal nagyobb hangsúly került.
Lalibela Étterem Budapest - Külső képLalibela Étterem Budapest - Étel/italLalibela Étterem Budapest - Étel/italLalibela Étterem Budapest - BelsőLalibela Étterem Budapest - BelsőLalibela Étterem Budapest - Étel/italLalibela Étterem Budapest - BelsőLalibela Étterem Budapest - BelsőLalibela Étterem Budapest - EgyébLalibela Étterem Budapest - Étel/italLalibela Étterem Budapest - Étel/italLalibela Étterem Budapest - Külső képLalibela Étterem Budapest - Külső képLalibela Étterem Budapest - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 24 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. április 9.a párjával járt itt
Az étteremtől magától nem voltam elájulva: a kiszolgálás korrekt, a hangulat kellemes, de nem különösebben megkapó. Ami a hely különlegességét adja, az a máshol el nem érhető ételek szervírozása. Mi krokodilhúst kóstoltunk, ami ízre kellemes volt, állagra viszont az egyik fogás hihetetlenül rágósra sikerült.