Lángos Szaküzlet Budapest

2025.01.06-ig
Hotel Yacht Siófok - Pünkösd
Hotel Yacht Siófok

Lángos Szaküzlet Budapest vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 155 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. február 26. járt itt
Nagy lángos rajongók vagyunk, így, amikor ismerősöktől hallottunk erről a helyről, kipróbáltuk. Nem csalódtunk. Nagyon finom, könnyű, ízletes lángost kaptunk. Sikerül elkerülniük jó néhány lángosos által elkövetett hibát, úgyanis itt nem tocsog a lángos a zsírban. Jó áron, nagyon jó lángost kaptunk.
Kiváló 2013. november 2.egyedül járt itt
Amikor csak arra járok éhes hassal, mindig megszakítom az utazásomat egy finom lángosért. Olcsó, friss, ízletes. A környezet. a kiszolgálás pedig kit érdekel, ha ilyen finomságot ehet. Úgy tudom, hogy ehhez a kis üzlethez tartozik az innen nem messze, a Duna partján lévő Megálló nevű hely, ahol a finom lángos mellett, nagyon ízletes hekk és palacsinta is élvezhető.
Kiváló 2013. július 31.gyerekekkel járt itt
Nemrég fedeztem fel ezt a lángosost,ezért elvittem a kisfiamat(16éves) is ide. Sinek,panel,gyárkapu,igazi "komcsi" hangulata van a bódénak, de pont ez adja meg azt a jó retrós érzést. A tulaj nem túl kedves,de amit ad ,az mindenért kárpótol. A lángosra természetesen várni kell,mert az csak úgy jó. Elég széles a paletta (kb.
Lángos Szaküzlet Budapest - Külső képLángos Szaküzlet Budapest - Étlap/itallapLángos Szaküzlet Budapest - Étel/ital
Kiváló 2013. július 5.a párjával járt itt
Már régóta hallottam erről a helyről, de még eddig nem merészkedtünk a közelébe sem. Egy szombaton nem volt kedvem főzni és rávettem a páromat, próbáljuk ki a "Szaküzletet". Kívülről nagyon jól illik a környezetébe, villamos remíz mellett található. Talponálló, de a lángosozásban pont ez a legjobb. . .