Leves. Budapest

Aranyifjaké a SunGarden
2024.10.14-ig
Sungarden Hotel Siófok
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Leves. Budapest vélemények

2015. október 6.egyedül járt itt
Azt nem tudnám megmondani, hogy pár évvel ezelőtt ki terjesztette el a papírpoharas levesezést műanyag kanállal fővárosunkban is, de úgy tűnik, a népszerűsége töretlen. A Fragolában, a Soup Culture-ben, a Soupreme-ben, s ki tudja még, hány további helyen dívik ez a rendkívül olcsó és egyszerű megoldás.
Leves. Budapest - Külső képLeves. Budapest - Étlap/itallapLeves. Budapest - Külső kép
Kiváló 2014. január 1.barátokkal járt itt
Szeptember óta Budapesten járok egyetemre. Csoporttársakkal, barátokkal többször is elmentem már a Leves Pont nevű étterembe. Nagyon különleges hely, érdemes ellátogatni oda. Leülni nem tudsz, a levesed papírpohárban kapod, tulajdonképpen ez adja meg az egész hangulatát. Minden nap 4-5 leveskülönlegességből válogathatsz, és még extra feltétet is kérhetsz rá. Szerintem szuper, mindeniknek ajánlom!
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. május 19.a párjával járt itt
Isteni kifinomult ízek papírpohárban, talpon-állva, a Kálvintól két hangyabokányira. Hát ez a Leves Pont. Amikor tavaly ősszel a férjecském hosszas kórházi kezelésen volt, de már kiengedték mászkálni, többször is betértünk ide valami isteni jó levesért. Jó kis feltéteket lehet az alapból is nagyszerű levesekhez választani és szendókat is, ha a leves nem elég.
2013. április 18.egyedül járt itt
A Leves. több okból jó. Egyrészt, központi helyen van. Másrészt, gyorskaja címén kiváló alternatívája a hamburgernek és a gyrosnak. Harmadrészt, nagyon olcsó. Ez pedig mind egy egyszerű ötletre épül: naponta van 4 féle leves, egy árban mind, pohárban odaadják, és ha akarod, elviszed, ha nem, ott is megeheted a talponállós asztaloknál.