1052 Budapest, Kálvin téri aluljáró

Lipóti Pékség & Kávézó - Kálvin tér Budapest értékelése

Légy te az első!

Légy az első, aki értékeli ezt a helyet! Értékeléseddel most wellness hétvégét nyerhetsz nyereményjátékunkon.
kávézó - kávéház, pékség

Budaörs
Ábrahámhegy

2019. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. február 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ma rájöttem, hogy nem először eszem itt, de valahogy nem gondoltam, hogy itt majd véleményt is alkotok erről. Ma meg alkottam. Kb. félúton reggeli és ebéd között egy rántott csirkemelles szendvicsre álltam meg, nevezzük ki tízórainak. Teljesen trendben is volt. A hely félúton van a 3-as és a 4-es metró megállója között az aluljáróban.
Budakeszi

1977 hasznos szavazat
2019. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. január 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Lipóti Pékség ezen egysége a Kálvin téren a metró aluljáróban található, a 3-as metró kijárata és a Ráday utca felé vezető lépcső között. Helyben étkezésre még talpon álló üzemmódban sincs lehetőség, mivel nincs asztal vagy pult sem kialakítva, vélhetően helyhiány és/vagy területfoglalási engedély hiányában.
Balatonberény

2019. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. január 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
Körülbelül egy éve nyílt a Lipóti új egysége a Kálvin téren a Trio Pizza helyén. Az Egyetem téren és a Ferenciek terén is van pékségük, a sűrű hálózatnak az Egyetem téri egység esett áldozatul. Itt a forgalom nem túl nagy , így a kiszolgálás egész kedves és informatív, új kedvencünk a teljes kiőrlésű nosztalgia kifli, ami reggelente friss és ropogós.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Hotel Charles
2019.03.21. - 2019.06.19.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 22.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2019.08.31.
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 19.708 - 21.819,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2020.04.30.

Szállodák Budapest környékén
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Testi­-lelki felfrissülés a Librában (min. 2 éj)
Tavaszi ajánlat 2=3

Lipóti Pékség & Kávézó - Kálvin tér BudapestX