Magyar Nemzeti Galéria Kávézója Budapest

2,8
büfé, kávézó - kávéház
Magyar Nemzeti Galéria Kávézója Budapest
Magyar Nemzeti Galéria Kávézója BudapestMagyar Nemzeti Galéria Kávézója Budapest

Hotel Wellamarin Zamárdi - Napi árak
2024.12.30-ig
Hotel Wellamarin Zamárdi

Magyar Nemzeti Galéria Kávézója Budapest vélemények

Szörnyű 2023. január 22.barátokkal járt itt
A kiszolgálás lassú, a helyet senkinek nem ajánlom. Koszos,drága. A személyzet egy része még biztos nem dolgozott a vendéglátásban.Pontatlan a pénztárnál az információ.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 34 helyen első értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 105 feltöltött kép
Átlagos 2022. április 12.a párjával járt itt
Rá is fér a turistára, hogy több kilométer séta és szemlélődés után betérjen egy kis vércukorszint-emelésre a Múzeum büféjébe. Ez azonban nem mindig sikerül, főként ha tömegek állnak sorba jegyért, vagy jönnek ki éppen a tárlatokról. Ha bejutsz, akkor viszont türelmesen ki kell várni a sorban, hogy meg tudjad rendelni a kávédat.
Magyar Nemzeti Galéria Kávézója Budapest - Egyéb
Átlagos 2019. január 15.egyedül járt itt
A Budai Várban, a Magyar Nemzeti Galéria földszinti lobbijában, a bal oldali szárnyban található ez a kávézó, amelyet a múzeumi belépő megvásárlása nélkül is fel lehet keresni. Az épület előtt, a bejárat mellett hatalmas kitelepülős teraszt működtetnek egész évben - elvileg, mert a fagyos téli hónapokban nemigen van kedve senkinek kiülni.
Magyar Nemzeti Galéria Kávézója Budapest - Külső képMagyar Nemzeti Galéria Kávézója Budapest - Külső képMagyar Nemzeti Galéria Kávézója Budapest - Külső képMagyar Nemzeti Galéria Kávézója Budapest - Külső képMagyar Nemzeti Galéria Kávézója Budapest - Étel/italMagyar Nemzeti Galéria Kávézója Budapest - BelsőMagyar Nemzeti Galéria Kávézója Budapest - Külső kép