Manga Cowboy Budapest
1092 Budapest, Ráday u. 31.

Manga Cowboy Budapest a térképen

Manga Cowboy Budapest értékelése:

H-P 09:00-24:00
Szo 11:00-24:00
V 11:00-22:00
étterem, pub, söröző, steak house
amerikai, ázsiai, japán, kanadai
egzotikus fogások ...
magyar, angol, francia, olasz, spanyol, japán
ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, akadálymentes, asztalfoglalási lehetőség ...
2000 Ft (kb. ár)

Gyöngyös
Mátrafüred
Nagykovácsi

2016. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 4.
A Ráday utca közepe táján évek óta működő, terasszal is rendelkező, elég népszerű étterem, amelynek az a koncepciója, hogy dizájnban a japán manga elemeit felhasználva, azokat az amerikai népszerű ízekkel ötvözzék de az étlapba belevegyítették a távol-keleti konyha legismertebb fogásait is. Itt békésen megfér egymás mellett a hamburger és a ramen, vagy a csípős csirkeszárny és a pho leves.
Tapolca
Deszk
Battonya
Létavértes

2016. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. július 2.
A Manga cowboy egész jó élményem volt pár éve, amikor Kill Bill csirkeszárnyakat ettem itt előbb én, majd egy jóbarátom, be is számoltam róla e fórumon. A minap arra sétálva gondoltam, betérek, ismét. Sajnos, mivel reggel volt - a számlán 9. 52 perc szerepel ami hitelesnek tűnik emlékeim alapján - még nem szolgáltak ezzel a legendás fogással.

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. február 4.
Hamburgerezni tértünk be ide. Első látásra megtetszett a hely az egyedi neve alapján. A belső tér is kellemes volt. A halk zene ami szólt, még egyedibbé teszi a helyet. A székek, asztalok kényelmesek, jól el lehet férni. A kiszolgálás kedves, segítőkész és viszonylag gyors is volt! ;)
Desszertek közül a brownie-t kóstoltam meg, nagyon finom volt!

2014. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2014. október 9.
Kozel van a munkahelyemhez, viszonylag gyakran ebedelek itt. Nem a szokvanyos etlappal, menukkel doglozik, kiserletezo kedvueknek javaslom, valamint azoknak, akik szeretik a nagy hamburgereket. A kiszolgalas mindig jo, az etelek finomak, bar belefutottam mar olyanba, ami kisse kivul volt a komfortzonamon, de nem azert, mert rossz volt, hanem azert, mert nem szerettem az adott fuszert, alapanyagot.

2013. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. február 6.
Évente egyszer-kétszer megfordulunk a Ráday utcában. Általában azzal a felkiáltással kezdődik, hogy üljünk be valahova egy sörre a barátokkal ismerősökkel. Nincs törzshelyünk, eddig egyik hely sem hagyott mély nyomot. Nem tudnám felsorolni az éttermeket ahol jártunk, de ez a Manga Cowboy név valahogy megmaradt, talán a vicces logója miatt :)
Tapasztalatok: házi limonádé finom, tényleg házi, gyümölcsökkel variálva nyáron nagyon jól esett, felfrissített.
Tapolca
Deszk
Battonya
Létavértes

2012. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. október 5.
Fontos, hogy egy hely megmaradjon az ember emlékezetében. Ez önmagában félsiker. Köszönhetően a Kill Bill csirkeszárnyaknak nem is ment ki a fejemből ez a Ráday utcai bisztró, sőt vissza is tértem 2012-ben egy látogatás erejéig. Aki megeszi ezt az ételt, az felkerül a hely dicsőségfalára. Nos, elsőre gond nélkül összejött a produkció.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Estilo Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.701,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
2 nap/1 éjszaka 8.828 - 24.365,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
2020.10.22. - 2021.01.15.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 22.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi vacsorával, ünnepi programokkal, wellness-részleg használattal, bel- és kültéri játékok használatával, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 33.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2021.03.31.
Star City Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.282,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2020.10.26.

Szállodák Budapesten és környékén
City Hotel Unió  Budapest
Libra Hotel Budapest
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
Adventi ajánlat (min. 2 éj)
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Őszi szünet (min. 2 éj)

Manga Cowboy BudapestX