Márkus Étterem Budapest
1024 Budapest, Lövőház u. 17.

Márkus Étterem Budapest a térképen

Márkus Étterem Budapest értékelése:

Így is ismerheted: Márkus Vendéglő

étterem, söröző, vendéglő
nemzetközi
hitelkártya elfogadás, kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes, gyerekmenü ...
Visa, EC/MC, Amex

Márkus Étterem Budapest képei

Márkus Étterem Budapest vélemények

N. Ákosné TOP szállásértékelő
N. Ákosné TOP étteremértékelő
N. Ákosné TOP egyébhely értékelő
2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 9.
Semleges. Nem tett rám nagy benyomást. Belépve nem kapott el az az érzés, hogy : -ez igen! . De nem is volt lepusztult. Látszott, hogy karban van tartva. Nem a modernebb fajtából való étterem. Az asztalon művirág… A pincérek udvariasak. Az ételek - italok gusztusosak, háziasak, nagy adagok. Kicsit magasabb az áruk az indokoltnál.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2018. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 9.
A 80-as évek óta működő magyaros, családias, házias témakörben tevékenykedő kisvendéglő a Mammut és a Fény utcai piac mögött, a sétálóutcává avanzsált Lövőház utca sarkán. A régi épületet és az étterem belső részét is felújították, modernizálták, csinos, hangulatos a belső tér, klimatizált. Kint tágas kiülős terasz, itt már éppen gépkocsi forgalomtól mentesen.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 27.
Nagyon csalódott vagyok. Jó híre ellenére három ételből három nem megfelelően volt elkészítve. A borjúláb rántva katasztrófa apró bőrdarabok összetapasztva. A többi ételben az anyag benne volt, de az ízek messze elmaradtak az átlagos recepttől is. Az a tapasztalatom, hogy sokan nem mernek reklamálni és ezért tart itt a vendéglátás, ahol jelenleg.

PITYOR TOP szállásértékelő
PITYOR TOP étteremértékelő
PITYOR TOP egyébhely értékelő
2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
Korábbi pozitív élményeink hatásár a ismételt látogatást tettem az étteremben. Kár volt. Fiamnak kihozott mézes mustáros csirkemell 3 mm-nélnem volt vastagabb. A fő problémát az okozta, hogy a szósz enyhén karcos volt, nélkülözte az ízek harmoniáját , alapanyagokat külön - külön ki lehetett érezni belőle. A rántott borjúláb balettcipő méretű volt és sötét barnára volt sütve.

PITYOR TOP szállásértékelő
PITYOR TOP étteremértékelő
PITYOR TOP egyébhely értékelő
2015. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. február 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem először tértem be a vendéglőbe, mert soha nem okozott csalódást. A hely dizánja nem megkapó a helyiségek kialakításánál jobban oda lehetett volna figyelni. Enyhe retro hangulat érezhető, de mindez nem zavarja a vendéglőtől alkotott véleményemet, enni jöttem és most sem csalódtam A megrendelt ételek adagjai éhes embernek is elegendőek és mindenféle kunszt nélkül háziasak.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Jagelló Business Hotel
2021.05.21. - 2021.05.23.
Star City Hotel
2 nap/1 éjszaka 12.909,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.10.29. - 2021.11.01.
Estilo Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.428 - 32.358,- Ft/fő/éj között: önellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2023.04.26.
Central Hotel 21
2 nap/1 éjszaka 10.975,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.22. - 2021.12.27.
Aquaworld Resort Budapest
2 nap/1 éjszaka 23.500 - 39.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.10. - 2022.04.28.

Szállodák Budapest környékén
Vital Hotel Nautis Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)

Márkus Étterem BudapestX