Márkus Étterem Budapest

2024.06.14-ig
Fried Kastély Hotel Simontornya

Márkus Étterem Budapest vélemények

Kiváló 2024. január 19.gyerekekkel járt itt
Nagyon finom ételek, különösen gazdag választék, bőséges adagok.
Ár-érték arányban megfelelő.
Kedves és barátságos kiszolgálás.
Viszont hátrány, hogy az étterem nem teljesen akadálymentes, mert tartalmaz egy lépcsőt.
Kiváló elhelyezkedése van egy sétáló utcában viszont a parkolás nehézkes.
Kiváló 2022. december 4.családjával járt itt
Kerestünk egy aránylag megfizethető, de szép helyet az ebédeléshez. Ez az étterem finom menűvel és kiváló választékkal várja az éhes embereket. A kiszolgálás gyors ,pedig mindig vannak ebédelők. Az ételek finomak és kiadósak. Az asztalok elhelyezése is jó, hogy kissé elszeparálva legyen a többiektől.
Márkus Étterem Budapest - Egyéb
Szörnyű 2022. május 29., csoporttal járt itt
Mára telefonos helyfoglalásnál is azt érzékeltették, mintha alig lenne szabad asztal. Ott tartózkodásunk alatt, kb. 2 órát töltöttünk ott fő ebéd időben, 2-3 asztalnál ült vendég. A pincér tájékozatlan volt. Nehézkesen vette fel a rendelést. Az étterem hangulata, nos ez leírhatatlanul hangulattalan, rideg.
Szörnyű 2021. november 14.egyedül járt itt
Olyan étteremben sem jártam még, ahol sorra mennek el a vendégek fogyasztás nélkül a méltatlan fogadtatás miatt, és a vendég a "hibás",hogy "nem tud várni", amikor nagyjából 3/4 órán keresztül még egy rendelésfelvételre sem került sor, és konkrétan az ott dolgozók megalázó stílusban elküldik. . . Minősíthetetlen borzalom.
2018. szeptember 9.gyerekekkel járt itt
Semleges. Nem tett rám nagy benyomást. Belépve nem kapott el az az érzés, hogy : -ez igen! . De nem is volt lepusztult. Látszott, hogy karban van tartva. Nem a modernebb fajtából való étterem. Az asztalon művirág… A pincérek udvariasak. Az ételek - italok gusztusosak, háziasak, nagy adagok. Kicsit magasabb az áruk az indokoltnál.
Átlagos 2018. augusztus 9.egyedül járt itt
A 80-as évek óta működő magyaros, családias, házias témakörben tevékenykedő kisvendéglő a Mammut és a Fény utcai piac mögött, a sétálóutcává avanzsált Lövőház utca sarkán. A régi épületet és az étterem belső részét is felújították, modernizálták, csinos, hangulatos a belső tér, klimatizált.
Márkus Étterem Budapest - BelsőMárkus Étterem Budapest - MosdóMárkus Étterem Budapest - Étel/italMárkus Étterem Budapest - Étel/italMárkus Étterem Budapest - Étel/italMárkus Étterem Budapest - BelsőMárkus Étterem Budapest - BelsőMárkus Étterem Budapest - BelsőMárkus Étterem Budapest - BelsőMárkus Étterem Budapest - Külső képMárkus Étterem Budapest - Étlap/itallapMárkus Étterem Budapest - Külső képMárkus Étterem Budapest - Külső képMárkus Étterem Budapest - Étlap/itallapMárkus Étterem Budapest - Külső képMárkus Étterem Budapest - Külső képMárkus Étterem Budapest - Külső képMárkus Étterem Budapest - Külső kép
Átlagos 2017. szeptember 27.családjával járt itt
Nagyon csalódott vagyok. Jó híre ellenére három ételből három nem megfelelően volt elkészítve. A borjúláb rántva katasztrófa apró bőrdarabok összetapasztva.
A többi ételben az anyag benne volt, de az ízek messze elmaradtak az átlagos recepttől is. Az a tapasztalatom, hogy sokan nem mernek reklamálni és ezért tart itt a vendéglátás, ahol jelenleg. Lehetne jobban?
Gyenge 2016. április 23.a párjával járt itt
Korábbi pozitív élményeink hatásár a ismételt látogatást tettem az étteremben. Kár volt. Fiamnak kihozott mézes mustáros csirkemell 3 mm-nélnem volt vastagabb. A fő problémát az okozta, hogy a szósz enyhén karcos volt, nélkülözte az ízek harmoniáját , alapanyagokat külön - külön ki lehetett érezni belőle.
2016. február 3.barátokkal járt itt
Nem először tértem be a vendéglőbe, mert soha nem okozott csalódást. A hely dizánja nem megkapó a helyiségek kialakításánál jobban oda lehetett volna figyelni. Enyhe retro hangulat érezhető, de mindez nem zavarja a vendéglőtől alkotott véleményemet, enni jöttem és most sem csalódtam A megrendelt ételek adagjai éhes embernek is elegendőek és mindenféle kunszt nélkül háziasak.
Márkus Étterem Budapest a térképen
1024 BudapestLövőház u. 17.
• vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • gyerekmenü • kisállat bevihető • sportközvetítés
magyar, nemzetközi