McDonald's - Bethlen Gábor utca Budapest

Így is ismerheted: McDonald's - Keleti Pályaudvar
2,4
gyorsétterem, kávézó - kávéház, hamburgerező
McDonald's - Bethlen Gábor utca Budapest
McDonald's - Bethlen Gábor utca BudapestMcDonald's - Bethlen Gábor utca Budapest

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
2026.01.03-ig
Hotel Karos Spa Zalakaros

McDonald's - Bethlen Gábor utca Budapest vélemények

2023. április 19., csoporttal járt itt
Színházi előadás után, alsós gyermekekkel, szülőkkel mentünk a "Mekibe", 30-an. Nem a gasztronómia csúcsa, -azt tudjuk-, de a picik szeretik. Főleg a Happy menüt imádják. Nagyon gyorsan megkaptuk a rendelést, amit még az emeletre is felhoztak. Nekünk ez kellemes meglepetés volt. Köszönjük a személyzet lelkiismeretes munkáját.
Egy boldog másodikos osztály tanítója
Átlagos 2019. június 26.barátokkal járt itt
A kávézó részben fogyasztottunk a vonat indulása előtt. A kávé és tejeskávé megfelelt a lánctól elvárt színvonalnak, de a kiszolgáló hölgy látszólag vagy nem szeret itt dolgozni, vagy rossz napja volt és szerette volna, ha ezt mást is megtudja. Tisztaság átlagos, sokan fordulnak meg, már a reggeli órákban tele volt a hely. Mosdóba blokkal kell menni, különben fizetős.
2076
Átlagos 2018. november 13.egyedül járt itt
Valaha itt egy étterem-söröző állt. Néptánc-próbák után mennyit iszogattunk itt évtizedekkel ezelőtt. . . Most egy jó ideje, a kor igényének megfelelően "Meki" ez is. Azt teljesen értem, hogy egy nagy pályaudvar előtt mindenhol található Burger King, McDonald's vagy KFC. Pisi, kaki, kéz- és arcmosás, gyors kaja bekapása amolyan utasdolog, ki tudja, hány óra utazás után.
McDonald's - Bethlen Gábor utca Budapest - Külső képMcDonald's - Bethlen Gábor utca Budapest - BelsőMcDonald's - Bethlen Gábor utca Budapest - Külső képMcDonald's - Bethlen Gábor utca Budapest - Külső kép
Gyenge 2018. augusztus 5.egyedül járt itt
A helyzet az, hogy a kérdésre sajnos én sem tudom a választ, sokszor megfogadtam már, hogy többet nem megyek az egyenízű egyenhamburgerek Mekkájába, de ha éhesen egy Mekk előtt visz el az utam, erről néha hajlamos vagyok megfeledkezni. A választékról nem írok, bárki bemegy bármelyik Mekkbe, ugyanazt kapja, jelzőt inkább nem használok, mert úgyis kimoderálnák.
Szörnyű 2018. március 6.egyedül járt itt
Forgalmas környék, Keleti pályaudvar, 7-es buszok, 2 metróvonal találkozása, trolik. Szűkös belső tér, 2 szinten. Hosszú nyitvatartás, a hét minden napján. Csigalassan haladó sor a pultnál, melyen nem sokat segít, hogy egy fiatalember tableten előre rögzíti a rendeléseket némelyik sorban várakozótól.
McDonald's - Bethlen Gábor utca Budapest - BelsőMcDonald's - Bethlen Gábor utca Budapest - BelsőMcDonald's - Bethlen Gábor utca Budapest - BelsőMcDonald's - Bethlen Gábor utca Budapest - Külső kép