McDonald's - Hungária körút Budapest
1146 Budapest, Hungária körút 175.

McDonald's - Hungária körút Budapest a térképen

Mazsola63 TOP étteremértékelő
Mazsola63 TOP egyébhely értékelő
2020. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2020. július 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
A McDonlads ezen üzemegysége olyan helyen van, amerre nem nagyon sétálgat az ember (Hungária krt. , M3 kivezető előtt), én is kocsival járok erre sokszor, de eddig nem álltam meg. Egy miskolci utunk előtt ugyanakkor az egyik útitárs nem reggelizett, így bementünk néhány hamburgerért.
Budaörs
Ábrahámhegy

2019. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. december 5.
Régen többet jártam ide. Párszáz méteren belül dolgoztam, akadt, hogy ide is átsétáltunk. Semmi különös. Mostanában ritkábban esik útba, de ma igen, éppen erre jártam, és gyorsan kellett valamit ennem, mielőtt továbbmennék. Nem volt valami jó ötlet. Először is, sehol egy szál hely parkolni, a hátsó részt, ami valaha parkoló lehetett, mindenféle vegyes célra használják.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 24.
A fiamat egy kisebb baleset érte, szombaton délután, mikor máskor? Irány a Bethesda Gyermekkórház ügyelete. A regisztrációt követően a tömeg alapján 2-3 óra várakozásra lehetett számítani, persze ilyenkor minden gyerek azonnal farkaséhes lesz, de a kórházi büfé zárva volt.

2019. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. február 23.
Belépés után meglepődtem, hogy tele volt a hely. Ki akartam fordulni de amikor megláttam, hogy itt gépen kell leadni a rendelést bent, csak úgy döntöttem kipróbálom, mert nem voltam még ilyen mc donaldsban. Egyszerű volt a kiválasztása az ételnek, ki is fizettem kártyával. Az egyik dolgozó mutatott egy helyet, hogy hova üljek mert látták, hogy állok és várok a soromra.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Promenade City Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.234 - 34.465,- Ft/fő/éj között: önellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2022.12.31.
City Hotel Unió
2 nap/1 éjszaka 13.105 - 35.821,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.13. - 2022.12.18.
Hotel Castle Garden
2 nap/1 éjszaka 16.076,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, kávé és tea fogyasztással
2021.12.22. - 2021.12.27.
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 30.000 - 31.125,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.17. - 2022.04.28.

Szállodák Budapest környékén
Vital Hotel Nautis Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Patak Park Hotel Budapest
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

McDonald's - Hungária körút BudapestX