Meatology Budapest

Meatology Budapest
Meatology BudapestMeatology Budapest
Meatology BudapestMeatology Budapest

Meatology Budapest bemutatkozása

A 2016-ban nyitott Meatologyban sem a steakkel, sem a burgerrel nem büvészkednek sous vide vagy egyéb praktikákkal, ugyanis nem ismernek viccet. Úgy sütik a steaket ahogy a "nagykönyvben" meg van írva: kérget kap, holdomatban melengetik, vajazzák és pihentetik.

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Hőforrás napok
Thermal Panzió Igal

Meatology Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. február 2.a párjával járt itt
Hétvégén a környéken volt programunk, aminek a végére igencsak éhes lettem, ezért hát gyorsan igyekeztünk találni egy helyet, ahova beülhetünk. Így esett a választásunk a Meatology-ra. A felszolgáló rendkívül kedves volt. Eredetileg magyar Angust kértem volna, de az USDA PRIME-ból volt kisebb darab húsuk, így végül inkább azt választottam.
Meatology Budapest - EgyébMeatology Budapest - Egyéb
Kiváló 2017. május 31.egyedül járt itt
Végre eljutottam ebbe a nem túl nagy, de fiatalos, vagány bisztró a. Csak egy hamburgert fogyasztottam, ami remek volt. Jó nagy(200g) ízletes húspogácsa, jó nagy finom, puha buci, saláta, zőldség és sok szósz. + hasáb! Nagyszerű volt! 2900. -Ft azt gondolom, sokak számára megfizethető ár, főleg annak tükrében, hogy ettől jól laksz.
2017. január 25., kollégákkal járt itt
A Meatology a közelmúltban megnyílt hús-fókuszú gasztro-bisztró a Bajcsyn, az Arany János metrómegálló és a Bazilika közelében. Ha jól emlékszem, korábban valamelyik pékséglánc egyik egysége működött a helyén. Az étlap rövid, de izgalmas, főleg egyszerűbb, de mégis frappáns, ötletes fogásokat tartalmaz.
Meatology Budapest - Külső képMeatology Budapest - BelsőMeatology Budapest - Étel/italMeatology Budapest - BelsőMeatology Budapest - BelsőMeatology Budapest - BelsőMeatology Budapest - MosdóMeatology Budapest - BelsőMeatology Budapest - BelsőMeatology Budapest - Étel/italMeatology Budapest - BelsőMeatology Budapest - Étlap/itallapMeatology Budapest - BelsőMeatology Budapest - Étlap/itallapMeatology Budapest - Étlap/itallapMeatology Budapest - Étlap/itallapMeatology Budapest - BelsőMeatology Budapest - Étel/italMeatology Budapest - BelsőMeatology Budapest - Belső
Kiváló 2017. január 23.barátokkal járt itt
Vannak helyek, melyeket megelőz a hírük. Az utóbbi idők trendje, hogy sztárséfek bisztrót nyitnak vagy bisztróvezetést célzó felkérésekre mondanak igent. Lásd: Huszár Krisztián (Beszálló), Lőrincz György (Házi/Állat), nemsokára nyit Wolf András a West Endben „A Séf asztala” néven ilyen zsánerű egységet, továbbá várható Széll Tamás és Szulló Szabina street food egysége is a Hold utcai vásárcsarnokban.
Meatology Budapest - Külső képMeatology Budapest - Étel/italMeatology Budapest - BelsőMeatology Budapest - BelsőMeatology Budapest - Étel/italMeatology Budapest - Étel/italMeatology Budapest - Étel/italMeatology Budapest - Étel/italMeatology Budapest - Étel/italMeatology Budapest - BelsőMeatology Budapest - Étlap/itallapMeatology Budapest - Étlap/itallapMeatology Budapest - BelsőMeatology Budapest - Külső kép