Mevlana Kebab - Corvin Plaza Budapest

Világos Hotel Balatonvilágos
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Pihenés fürdőbelépővel
Pihenés fürdőbelépővel
2025.03.01-ig
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány - Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Mevlana Kebab - Corvin Plaza Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 721 városban járt márFelfedező - 2307 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44395 feltöltött kép
Gyenge 2023. június 2.egyedül járt itt
Amilyen véletlenek vannak, hát, mit tesz Isten, tegnap után ma is a Corvin plázában talált a delelőre hívó kolomp. Jó messze elkerültem a Belfritet, telefont nyomogattam, hogy a JóAsszonyhoz menjek-e, de láttam, hogy az itteni (ittjartam) nép nem nagyon értékelte sokra, így hát a Mevlanába mentem, amit láttam, hogy sokkal többen szerettek.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
2023. április 17.gyerekekkel járt itt
A Corvin Plaza legfelsőbb szintjén a vendéglátós sziget igazi nemzetközi konyhát kínál. Kínai, magyar, belga, amerikai mellett a legszélső egységben a török Mevlana Kebab kínál nemcsak gíroszt. A gírosz persze a legkelendőbb, amelyet csirkéből és borjúból is készítenek. A nyárson sülő húsok miatt a pultnál borzasztó meleg van, még a vendégeknek is.
Mevlana Kebab - Corvin Plaza Budapest - BelsőMevlana Kebab - Corvin Plaza Budapest - Étel/italMevlana Kebab - Corvin Plaza Budapest - Étel/italMevlana Kebab - Corvin Plaza Budapest - Étel/italMevlana Kebab - Corvin Plaza Budapest - Étel/italMevlana Kebab - Corvin Plaza Budapest - EgyébMevlana Kebab - Corvin Plaza Budapest - BelsőMevlana Kebab - Corvin Plaza Budapest - Étel/italMevlana Kebab - Corvin Plaza Budapest - BelsőMevlana Kebab - Corvin Plaza Budapest - Étel/italMevlana Kebab - Corvin Plaza Budapest - Étel/italMevlana Kebab - Corvin Plaza Budapest - Étlap/itallapMevlana Kebab - Corvin Plaza Budapest - Külső képMevlana Kebab - Corvin Plaza Budapest - Külső képMevlana Kebab - Corvin Plaza Budapest - Külső képMevlana Kebab - Corvin Plaza Budapest - Külső képMevlana Kebab - Corvin Plaza Budapest - Külső képMevlana Kebab - Corvin Plaza Budapest - BelsőMevlana Kebab - Corvin Plaza Budapest - Külső képMevlana Kebab - Corvin Plaza Budapest - BelsőMevlana Kebab - Corvin Plaza Budapest - Külső kép
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 60 városban járt márFelfedező - 30 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagság
2019. március 30.a párjával járt itt
Ha a közeli szórakoztató színházba jövünk, ide szoktunk betérni ebédelni évente párszor. Az adagok nagyok, finomak, sokkal jobban jár velük az ember, mint a környékbeli gyorséttermekkel. Mindig friss volt, amit ettünk, tiszta, rendezett kiszolgáló térrel. A kiszolgálással sosem volt gond és gyorsan halad. Külön plusz, hogy vannak fenntartott ülőhelyek a saját vendégeiknek.
Kiváló 2019. március 11.egyedül járt itt
Nagyon jó hely, meglepően jóízű ételek, nagyvonalú mennyiség baráti áron, friss és változatos kínálattal. A felszolgálók nagyon kedvesek és barátságosak, egyáltalán nem a gyorséttermekre jellemző futószalagos üzemmóddal. Bőséges és nagyon laktató, kellemesen fűszerezett ételek, ahol mindenki talál magának valót, akár az egészségesebb vonalon is. Szuper hely!
Átlagos 2016. június 18.egyedül járt itt
A Müller szombat bevásárlórohama után ugrottam be ide legutóbb, de már ezt megelőzően is ettem már náluk 2-3 alkalommal. A Corvin Pláza legfelső szintjén, a többi étterem szomszédságában található, elég nagy alapterületű török ételeket kínáló gyorsétterem, saját asztalokkal a sarokban.
2016. május 4.a párjával járt itt
A Mevlana Kebab az utóbbi idők egyik legkellemesebb felfedezése számomra. Kellemes, színes, tágas rész a Corvin Plaza étkezőszintjének sarkában. Nézelődöm, hol kellene ebédelni, és feltűnik, hogy sok fejkendős nő van a vendégek között. Ami annak a csalhatatlan jele, hogy az adott „nemzetiségi” konyha autentikus ízeket kínál.
Mevlana Kebab - Corvin Plaza Budapest - BelsőMevlana Kebab - Corvin Plaza Budapest - Étel/italMevlana Kebab - Corvin Plaza Budapest - Étel/italMevlana Kebab - Corvin Plaza Budapest - Külső kép