Mimama Konyhája Budapest

2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

Mimama Konyhája Budapest vélemények

2019. augusztus 3.egyedül járt itt
Ha pozitív értékeléseket olvasok egy étteremről, akkor hajlandó vagyok érte nagyobb távolságokba is elutazni, így volt az a Mimama Étterem esetében is, amely a 11. kerületnek egy eléggé kieső, tömegközlekedéssel csak némi gyaloglással összekötve megközelíthető részén található.
Mimama Konyhája Budapest - Külső képMimama Konyhája Budapest - BelsőMimama Konyhája Budapest - BelsőMimama Konyhája Budapest - BelsőMimama Konyhája Budapest - Étlap/itallapMimama Konyhája Budapest - Külső képMimama Konyhája Budapest - Külső képMimama Konyhája Budapest - Külső képMimama Konyhája Budapest - Külső képMimama Konyhája Budapest - BelsőMimama Konyhája Budapest - Étel/italMimama Konyhája Budapest - BelsőMimama Konyhája Budapest - Étel/italMimama Konyhája Budapest - Étel/italMimama Konyhája Budapest - Étel/italMimama Konyhája Budapest - MosdóMimama Konyhája Budapest - BelsőMimama Konyhája Budapest - Külső képMimama Konyhája Budapest - MosdóMimama Konyhája Budapest - MosdóMimama Konyhája Budapest - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 114 feltöltött kép
Kiváló 2018. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
„ … Sohasem érezte még a mulatás érzését ilyen erősen … elfogta a „hej halálig, halálig” öröm. ” Móricz Zsigmond Harmatos rózsa (1910) című művéből kölcsönvett idézet az, ami a legjobban leírja Mama 70. születésnapjára szervezett családi vacsora hangulatát.
Kiváló 2017. november 27.gyerekekkel járt itt
Véletlenül bukkantunk a néhány hónapja nyitott Mimama Konyhája Étteremre, nem messze a Kelenföldi pályaudvartól. Az étteremnek nincs túl bő étlapja, kifejezetten a házias-magyaros vonalat képviseli, elfogadható áron, mindezt rendkívül jó minőségben.