MiR Étterem Budapest

2026.04.01-ig
Hotel Villa Völgy Eger

MiR Étterem Budapest vélemények

Gyenge 2021. július 14.családjával járt itt
Imádtunk ide járni a Cézár salátájuk, felséges volt.
Ma, már igaz 2 ízben hatalmas csalódás.
Sajt hús,uborka,paradicsom,1-1 et találtunk,ÉN sajtot SE.
Az íze is cukros joghurtos saláta volt.
A kiszolgáló hölgy aljából kanalazta,nem voltunk szimpatikusak?
Mogorva volt,eddig mosolygós, kedves eladók voltak.
Tuti itt többé nem eszünk Cézár salátát ! ! !
2021. július 3.egyedül járt itt
Vásárlás közben beleütköztem ebbe a gyrosozóba, amely helyi étteremmel és terasszal is rendelkezik. kinálata sok féle és inycsiklandozó. Lényegében minden van, ami egy ilyen jellegű étteremre jellemző. A kiszolgálás rendkivül gyors és szakszerű volt. A vendégeket kedvesen fogadják. Szerencsére nem volt nagy autóforgalom, így a teraszon kellemesen lehetett enni.
2019. október 21., kollégákkal járt itt
Tipikus török-arab gyros gyorsétterem a Király utca legelején. Ha az előttem értékelők nem hívják fel rá a figyelmet, nekem fel sem tűnt, hogy ez elvileg egy kurd étterem, akik a törökökkel nincsenek éppen barátságban, de a hangulat, az ételek, az egész miliő alapján én nem igazán éreztem azt, hogy valami más, bármilyen szempontból speciális étkezdébe tévedtem volna.
MiR Étterem Budapest - Étel/italMiR Étterem Budapest - BelsőMiR Étterem Budapest - Étel/italMiR Étterem Budapest - Étel/italMiR Étterem Budapest - BelsőMiR Étterem Budapest - Étel/italMiR Étterem Budapest - Étel/italMiR Étterem Budapest - Külső képMiR Étterem Budapest - Külső képMiR Étterem Budapest - Külső képMiR Étterem Budapest - BelsőMiR Étterem Budapest - Külső kép
2082
Átlagos 2019. március 11.egyedül járt itt
Szóval, ajánlom is, meg nem is. Ha nem, akkor azért nem, mert semmi érdekes nincs benne, ahogy az előttem szóló kolléga írta, abszolút semmiféle kurd különlegesség nincs, egy átlagos Közel-keleti típusú étterem. Gyros, falafel, ilyenek. Nem volt rossz, de nem volt emlékezetesen jó sem. Az asztal egy picikét maszatos volt, a tálca picit törött és picit foltos.
MiR Étterem Budapest - EgyébMiR Étterem Budapest - Étel/italMiR Étterem Budapest - Étlap/itallapMiR Étterem Budapest - Külső kép
2015. október 27.egyedül járt itt
Nem tudom, mennyire autentikus kurd étterem a MIR, plakátjain és kínálatában kb. a török-görög és a közel-keleti gyorsbüfékben megszokott ételek szerepelnek. Maradjunk abban, hogy a mediterrán ízek kedvelői biztosan találnak itt fogukra valót. Én csak egy szendvicset akartam gyorsan elmajszolni, de sorban állás közben megláttam a pultban egy szépséges bárányszeletet.
MiR Étterem Budapest - Külső kép