Monyó Café Budapest

4,5
kávézó - kávéház, kocsma, pub, bár
Monyó Café Budapest

2024.06.10-ig
Hotel Xavin Harkány

Monyó Café Budapest vélemények

2017. március 22.a párjával járt itt
A honlapot olvasva jött az ötlet a hely kipróbálására, a közelben lakva számos alkalommal láttuk már, de a külseje nem volt túl bizalom gerjesztő. A név kávéházat sejtet, kapható is kávé, de valójában kifejezetten kocsma hangulatot áraszt, este mindenki sört fogyasztott. Hatféle kézműves sör volt csapon, 800-1100 Ft korsónkénti áron, egy korsó itt 4 dl-es.
Kiváló 2017. március 7., kollégákkal járt itt
A Kálvin téri templom mellett működő Monyó az azonos nevet viselő kézműves sörfőzde referencia sörözője. A sörlapon 6 csapolt és 28 üveges sört számoltam össze, az üvegesben a Monyó mellett néhány más márkájú is feltűnik (Békésszentandrási, Jázsdózsa). Ottjártunkkor csapolták többek között a maracujás Sour Rise-t és a Flying Rabbit IPÁ-t.
Monyó Café Budapest - Külső képMonyó Café Budapest - EgyébMonyó Café Budapest - Külső képMonyó Café Budapest - BelsőMonyó Café Budapest - MosdóMonyó Café Budapest - Étlap/itallapMonyó Café Budapest - Étlap/itallapMonyó Café Budapest - Étel/italMonyó Café Budapest - BelsőMonyó Café Budapest - BelsőMonyó Café Budapest - BelsőMonyó Café Budapest - Külső képMonyó Café Budapest - EgyébMonyó Café Budapest - Külső képMonyó Café Budapest - Külső kép
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2438 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25593 feltöltött kép
Kiváló 2015. július 13.barátokkal járt itt
A Monyó café régi darab a Kálvin téren. Hosszú ideig nem sok különböztette meg az átlagos kommersz kocsmáktól, de néhány éve a tulaj, Pein Ádám ráállt a kézműves sörök témájára s azóta a minőségi sör híveinek egyik kedvenc helyévé vált. Egy időben itt lehetett kapni a legtöbb magyar kézműves sört, mintegy hatvan félét.
Monyó Café Budapest - Külső képMonyó Café Budapest - BelsőMonyó Café Budapest - Étel/italMonyó Café Budapest - Étlap/itallapMonyó Café Budapest - Étel/ital