Mr. Funk Budapest

Gotthard Hotel Szentgotthárd - Senior 55+ ajánlat fürdőbelépővel
Senior 55+ ajánlat fürdőbelépővel
2025.03.17-ig
Gotthard Hotel Szentgotthárd
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Mr. Funk Budapest vélemények

2019. január 29.egyedül járt itt
Pár negatív vélemény ellenére szerintem ez egy jó hely. A fánkok minőségiek, van köztük kevésbé édes. Azért valljuk be egy fánkozó édes ízekkel van tele többnyire :)

Ami tetszett:
- karácsonyi vásár ideje alatt záróra után is még nyitva volt, amíg a készlet tart alapon
- a fánkok szépek, öröm rájuk nézni
- finomak is, nekem a pisztáciás nem ízlett, ellenben a Mr.
Mr. Funk Budapest - BelsőMr. Funk Budapest - Étel/ital
2018. január 14.a párjával járt itt
Budapest "híres, hírhedt" fánkozója. Egyszer azoknak el kell ide menni, akik szeretik az amerikai csupa cukros fánkokat. Kis helyen, vidámság, színek, látvány a javából. Fánkok mindenhol, minden színben és ízben. Ha már itt jártunk egy helyi specialitást kértünk, vaníliás shaket, két szívószálra húzott csokis, epres fánkkal.
Kiváló 2017. szeptember 22.egyedül járt itt
Az Arany János utcában sétálgatva, véletlenül szúrtam ki az üzletet, nem célzottan ide igyekeztem, nem tudtam azt se, hogy hol van, és őszintén szólva, ha nem lett volna a nyitás és az azutáni hirtelen bezárás olyan nagy dobra verve, azt se tudnám, hogy létezik, simán elsétáltam volna mellette. Pedig létezik :-) Beléptem.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2017. február 24.a párjával járt itt
Nagyok kis aranyos hely, de csak beugrani lehet. Kb. 3 asztal van, ahol mindig ülnek, így maximum elvitelbe lehet gondolkodni. A fánk formái és íze is rendben van, a töltelék nem mindig van elosztva a fánkba. Nagyából meg voltunk elégedve a fánkokkal, de azért van egy ára.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2016. december 23.a párjával járt itt
Oké, vonatkoztassunk el attól, hogy kinek a keze alatt fut ez a fánkozó, mert biztos vagyok benne, hogy sokan csak azért próbálják ki a helyet és sokan ugyanazért is kerülik el. Én adtam egy esélyt neki, félretéve minden előszelet. . . a fánkot szeretem, a fenébe is:)
Egy dolgot kijelenthetek túlzás nélkül: nagyon igényes design csapat rakta össze ezt a helyet.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
Gyenge 2016. november 17.egyedül járt itt
Az Arany János utca egyik saroképületében működő fánkozó és bagel szendvicsező. A nagy dérrel-dúrral beharangozott októberi megnyitó után hetekig zárva voltak, de most már úgy tűnik, elindult a normál üzemmenet.
Mr. Funk Budapest - Étel/italMr. Funk Budapest - Étel/italMr. Funk Budapest - BelsőMr. Funk Budapest - BelsőMr. Funk Budapest - BelsőMr. Funk Budapest - Külső képMr. Funk Budapest - Külső képMr. Funk Budapest - BelsőMr. Funk Budapest - BelsőMr. Funk Budapest - BelsőMr. Funk Budapest - Étel/italMr. Funk Budapest - Étel/italMr. Funk Budapest - Étel/italMr. Funk Budapest - BelsőMr. Funk Budapest - BelsőMr. Funk Budapest - Étel/italMr. Funk Budapest - Étel/italMr. Funk Budapest - Étel/italMr. Funk Budapest - Étel/italMr. Funk Budapest - Belső