Mucho Burrito - WestEnd City Center Budapest

3,2
gyorsétterem
Mucho Burrito - WestEnd City Center Budapest
Mucho Burrito - WestEnd City Center BudapestMucho Burrito - WestEnd City Center Budapest

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Kedvezményes pihenés
05.17-20.
Alfa Hotel Miskolctapolca

Mucho Burrito - WestEnd City Center Budapest vélemények

Átlagos 2019. április 13.a párjával járt itt
Kedvezményes, kétszemélyes menüt vásároltunk: tortilla leves, tetszés szerint összeállított Burrito, macaron és dobozos üdítő volt az ajánlatban. Mivel ismerjük a befogadóképességünket, úgy terveztük, hogy helyben megesszük a levest, az egyik burritot elfelezzük, a másikat hazavisszük. Kezdjük a levessel.
Mucho Burrito - WestEnd City Center Budapest - Külső kép
Átlagos 2016. augusztus 11.a párjával járt itt
Itt nem áll senki, együnk itt! Legyen burrító, abból is elég lesz a kicsi. Első meglepetés: már kérdez is a kiszolgáló hölgy, hogy fehér vagy teljes kiörlésű tésztát kérünk. Pompás, nem jellemző ez azért többnyire a gyorséttermekben. Éljen az egészség: teljes kiörlésűből kérjük!
Mucho Burrito - WestEnd City Center Budapest - Külső képMucho Burrito - WestEnd City Center Budapest - Étel/italMucho Burrito - WestEnd City Center Budapest - Étel/italMucho Burrito - WestEnd City Center Budapest - Egyéb
Átlagos 2016. június 18.egyedül járt itt
2014 őszén nyitott meg a Westend aluljáró szintjén az étkezdés részlegben az észak-amerikai franchise lánc első hazai egysége, amely mexikói ételekre szakosodott, gyorséttermi formációban. Azt olvastam róluk, hogy állítólag ők az USA legnépszerűbb mexikói gyorsétterem hálózata, és Európában Londonban nyitottak először éttermet.
Mucho Burrito - WestEnd City Center Budapest - BelsőMucho Burrito - WestEnd City Center Budapest - Étlap/itallapMucho Burrito - WestEnd City Center Budapest - Étlap/itallapMucho Burrito - WestEnd City Center Budapest - BelsőMucho Burrito - WestEnd City Center Budapest - Külső képMucho Burrito - WestEnd City Center Budapest - Étel/ital