Nádor Borétterem Budapest

Nádor Borétterem Budapest
Nádor Borétterem BudapestNádor Borétterem Budapest
Nádor Borétterem BudapestNádor Borétterem Budapest

Nádor Borétterem Budapest bemutatkozása

Tradicionális magyaros konyha, minden este élő cigányzene.

Sokoró Fogadó Sokorópátka - Nyári kiruccanás
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Nádor Borétterem Budapest vélemények

Átlagos 2015. július 21., kollégákkal járt itt
Harmadik alkalommal jártam a Nádor Étteremben, korábban 2 alkalommal céges vacsorát szerveztek ide a kollégák, néhány évvel ezelőtt, de akkor sem voltam elájulva az ételektől. A helynek szerintem kifejezetten jó a hangulata, egy lépcsősoron lehet lejutni a pinceszinten lévő tágas, L alakú étterembe, amelynek nyers téglafala van és hatalmas boltívei.
Nádor Borétterem Budapest - BelsőNádor Borétterem Budapest - BelsőNádor Borétterem Budapest - Külső képNádor Borétterem Budapest - Étel/italNádor Borétterem Budapest - BelsőNádor Borétterem Budapest - Étel/italNádor Borétterem Budapest - Étel/italNádor Borétterem Budapest - Étel/italNádor Borétterem Budapest - BelsőNádor Borétterem Budapest - BelsőNádor Borétterem Budapest - EgyébNádor Borétterem Budapest - BelsőNádor Borétterem Budapest - BelsőNádor Borétterem Budapest - Étlap/itallapNádor Borétterem Budapest - EgyébNádor Borétterem Budapest - Külső képNádor Borétterem Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 106 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2013. december 30.a párjával járt itt
Egy tipikus belvárosi turistalehúzó étterem, középszerű konyhával és barátságtalan kiszolgálással. Éttermi vócsert (voucher) használtunk fel párommal, de már amikor asztalfoglalásnál szóba hoztuk a birtokunkban lévő kupont, az étteremvezető hölgy fanyalgásával szembesültünk, aki úgy nevezte az étkezésünket, mint ami tulajdonképpen „ingyen” van.
Nádor Borétterem Budapest - Étel/ital
Nádor Borétterem Budapest a térképen
1053 BudapestNádor u. 30.
• ingyenes WIFI • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • gyerekmenü • kisállat bevihető • széles borválaszték
H-P
Szo