Neked Csak Dezső - Brewpub & Bistro Budapest

Ez a hely megszűnt!
bár, gastropub
Neked Csak Dezső - Brewpub & Bistro Budapest
Neked Csak Dezső - Brewpub & Bistro BudapestNeked Csak Dezső - Brewpub & Bistro Budapest

Hotel Calimbra Miskolctapolca - Calimbra legkedvezőbb ár félpanzióval
Kedvezményes ár félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Neked Csak Dezső - Brewpub & Bistro Budapest vélemények

Átlagos 2019. október 2.a párjával járt itt
A Neked Csak Dezsőt még a Dohány utcai korábbi, jóval kisebb helyszínről ismertük, jópofa, barátságos, amolyan, flanc nélküli, cimborázós ivóhely benyomását tette. A tulajdonosok nagyot gondoltak, egy sokkal jobb láthatóságú, frekventáltabb és lényegesen nagyobb alapterületű új helyre költöztek a Rákóczi téri saroképületbe, bő 1 évvel ezelőtt, ha jól tippelem.
Neked Csak Dezső - Brewpub & Bistro Budapest - BelsőNeked Csak Dezső - Brewpub & Bistro Budapest - Külső képNeked Csak Dezső - Brewpub & Bistro Budapest - BelsőNeked Csak Dezső - Brewpub & Bistro Budapest - BelsőNeked Csak Dezső - Brewpub & Bistro Budapest - BelsőNeked Csak Dezső - Brewpub & Bistro Budapest - Külső képNeked Csak Dezső - Brewpub & Bistro Budapest - Külső képNeked Csak Dezső - Brewpub & Bistro Budapest - BelsőNeked Csak Dezső - Brewpub & Bistro Budapest - BelsőNeked Csak Dezső - Brewpub & Bistro Budapest - Külső képNeked Csak Dezső - Brewpub & Bistro Budapest - BelsőNeked Csak Dezső - Brewpub & Bistro Budapest - BelsőNeked Csak Dezső - Brewpub & Bistro Budapest - BelsőNeked Csak Dezső - Brewpub & Bistro Budapest - Egyéb
2019. április 2.a párjával járt itt
A közelben sétálva betértünk egy esti sörözésre. A sörválaszték bőséges, több tucatnyi csapolt sör, a hazai kézműves sörök ismertebbjei képviselve vannak. A kiszolgálás gyors, udvarias, a gyorsaságot megfelelően nagy számú pincér garantálja. A tisztaság sörözőhöz képest egészen példás.
Kiváló 2018. október 24.barátokkal járt itt
Nem tudom, hogy van ez, de tisztán emlékszem, hogy értékeltem már ezt a helyet, ahová tavaly az év végén tértünk be első ízben. Igen jót ettünk, remek söröket ittunk, a kiszolgálástól nem voltunk oda. Eltelt pár hónap, idén egy székelyföldi baráti társaságot kalauzoltam Budapesten, a legjobb sörözőket akarták megismerni, kevés gyaloglással.
Neked Csak Dezső - Brewpub & Bistro Budapest - Étel/italNeked Csak Dezső - Brewpub & Bistro Budapest - Étel/italNeked Csak Dezső - Brewpub & Bistro Budapest - Étel/italNeked Csak Dezső - Brewpub & Bistro Budapest - Étel/italNeked Csak Dezső - Brewpub & Bistro Budapest - Étel/italNeked Csak Dezső - Brewpub & Bistro Budapest - Egyéb
2018. május 27.barátokkal járt itt
Vihar után, éhesen, szomjasan tértünk be. na jó, csalok, mert foglaltunk asztalt, csak mázlink volt, hogy a vihar addigra elvonult. Viszont a teraszra nem tudtunk kiülni, mert minden csurom vizes volt. Ennek csak azért van jelentősége, mert bent pont egy kicsivel volt hangosabb a zene, mint kellett volna.