Nika Étterem Budapest

Gastland M1 Hotel Páty
Kérd ajánlatunkat!

Nika Étterem Budapest vélemények

Átlagos 2020. december 14.barátokkal járt itt
Egy nagyobb társasággal foglaltunk asztalt. A belvárosban, a Kossuth Lajos utcában található, eléggé központi helyen. A magyarokon kívül külföldiek is kedvelik az éttermet. A hely nagyon szép, modern és tiszta. A személyzet figyelmes volt és kedves. Az ételek egy átlagos éttermi minőségnek mondanám.
4Tisztaság
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 315 városban járt márFelfedező - 1963 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 16482 feltöltött kép
Átlagos 2018. október 13.barátokkal járt itt
A Nika étterembe ebéd után ültem be két barátommal beszélgetni, de ha már ott voltunk, akkor rendeltünk némi desszertet. Tiramisut és somlóit. Nagy adagot adtak az egyébként szépen tálalt középszerű, izgalommentes somlóiból. Nagyobb probléma a másikkal volt. Mascarpone helyett magyarán valami cukrászati krémet kaptunk rengeteg száraz piskótával.
4Hangulat
Még több kép (2 db) >>
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt márFelfedező - 88 helyen első értékelőNépszerű író - 182 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1097 feltöltött kép
Átlagos 2017. július 17.a párjával járt itt
A NIKA második lett a közönségszavazatok alapján a tavaszi Országos Étterem Héten, és ennek örömére júliusban 10 napon át 4+2 fogásos menüvel kényezteti az ínyenc közönséget. A foglalásnál ért az első apró bosszúság, bár az étterem reggel 8-tól (! ) nyitva, csak vacsorára lehetett asztalt foglalni.
Itt fényképeztem:
Nika Étterem Budapest - Étel/italNika Étterem Budapest - Étel/italNika Étterem Budapest - Étel/italNika Étterem Budapest - Étel/italNika Étterem Budapest - Étel/italNika Étterem Budapest - Étel/italNika Étterem Budapest - Étel/italNika Étterem Budapest - Étel/italNika Étterem Budapest - Étel/ital
Még több kép (6 db) >>
2016. október 17.a párjával járt itt
A kiszolgálás kedves volt, de az előételre és az üdvözlőfalatra nagyon sokat kellett várni. Az előételeink finomak voltak, a főételt közepesnek mondanám, a desszert nekem kevésbé ízlett, túl édesnek találtam, és valamilyen kekszes réteg volt benne, amit nem szeretek. Ettől függetlenül egész kellemes élmény volt, nem bántam meg.
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
4Hangulat
4Ár / érték arány
4Tisztaság
Kiváló 2016. április 2.a párjával járt itt
Az Étterem hét alkalmából látogattunk el ismét a Nika étterembe. Azért választottuk ezt az éttermet, mert ennek a menűsora volt a legszimpatikusabb. Nem is csalódtunk ismét. A pincérek továbbra is rendkívül udvariasak, szolgálatkészek. A fácán esszencia nagyon finom volt, a szűztokány is, habár az lehetett volna kicsit melegebb.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 237 városban járt márFelfedező - 2382 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 67839 feltöltött kép
2015. október 6.egyedül járt itt
A mindig zajos és forgalmas Kossuth Lajos utcán, kb. félúton a Ferenciek tere és az Astoria között, egy szálloda mellett található a NIKA étterem. A nevét már sokszor hallottam, mivel a Bónuszbrigád oldalon többször hirdettek akciós tortákat, így ennek alapján azt gondoltam róluk, hogy inkább egy cukrászdáról vagy kávéházról van szó.
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
4Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Nika Étterem Budapest - Külső képNika Étterem Budapest - BelsőNika Étterem Budapest - BelsőNika Étterem Budapest - Mosdó / FürdőszobaNika Étterem Budapest - Étel/italNika Étterem Budapest - Étel/italNika Étterem Budapest - Étel/italNika Étterem Budapest - Étel/italNika Étterem Budapest - Étel/italNika Étterem Budapest - BelsőNika Étterem Budapest - BelsőNika Étterem Budapest - Étlap/itallapNika Étterem Budapest - Külső képNika Étterem Budapest - Külső képNika Étterem Budapest - Külső kép
Még több kép (12 db) >>
Kiváló 2015. március 23.a párjával járt itt
Az étterem hét alkalmából jártunk ismét az étteremben, és most sem csalódtunk. Nagyon udvariasak voltak, elmagyarázták, melyik étel mi, ajánlottak desszertet. Az ételek finomak voltak, nagyon szépen tálalva. A köretet egy kicsit keveselltem. /3 szem krokett volt a hús mellé/. A somlói revolution tortájuk nagyon finom volt. Elég sokan voltak, mégis hamar kihozták az ételt.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás