Orient Kínai Étterem Budapest

Hotel Kumánia Kisújszállás - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Kumánia Kisújszállás

Orient Kínai Étterem Budapest vélemények

2099
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 697 városban járt márFelfedező - 2261 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43486 feltöltött kép
Átlagos 2022. október 26.egyedül járt itt
Először azt hittem, hogy nincs fent az éttermek között ez a hely, a térképjelölő ugyanis teljesen rossz helyre pozícionálja, a Hungária körút mögé a sínekhez, holott a Dózsa György út és a Thököly út sarkán van. Szóval, tegnap itt ebédeltem. Lehet, hogy jobb napokat ért meg, ezek meg nem a jobb napjai.
Orient Kínai Étterem Budapest - Étel/italOrient Kínai Étterem Budapest - BelsőOrient Kínai Étterem Budapest - BelsőOrient Kínai Étterem Budapest - BelsőOrient Kínai Étterem Budapest - EgyébOrient Kínai Étterem Budapest - Külső képOrient Kínai Étterem Budapest - BelsőOrient Kínai Étterem Budapest - Belső
2018. október 13.barátokkal járt itt
A munkahelyemhez közel van, így esett erre a választásom. Az ár/érték arány tökéletes, a normál adag bőven elég. A hely nagyon autentikus, a kiszolgálás kedves volt. Csúcsidőben dél fele nagyon sokat vannak, de nem volt gond a sorbanállással. Az étel hozza az ilyen stílusú étkezdék szintjét, talán kicsit zsírosabb és a zöldséges tésztában kevesebb volt a zöldség.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. december 19.gyerekekkel járt itt
A családdal elmentünk ebédelni kipukkadásig ettünk . A nagy adag étel az itt tényleg nagy adag! ! Az asztalhoz ülve kényelmesen elfértünk nagyon praktikus megoldás a forgó asztal . Igazi keleti ízvilágú ételeket ehetünk ebben a családias kínai étteremben, nagyon kedvesek, türelmesek és segítőkészek a tulajdonosok ő maguk is szolgálnak ki ,ha kínait akarunk enni csak itt sehol máshol! !
Orient Kínai Étterem Budapest - BelsőOrient Kínai Étterem Budapest - Étel/ital