kilih
1 évnyi aktív tagság

kilih adatlapja

Feleség, és egy gyermekes család anya vagyok .
Mindenhova a kis családommal együtt megyünk .
Számunkra a legfontosabb bárhova is megyünk, hogy gyerek barát legyen a kisfiam végett!
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Ínyenc  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Gasztro-guru  •  Gyermekkel utazó  •  Vízimádó
Regisztráció2017.01.13
Utoljára itt2019.07.18

2017. július 14.gyerekekkel járt itt
Kisfiam Szülinapjára Vettünk itt egy egy torta Szeletet. Répa torta és zaher torta volt a választásunk. A répa torta kicsit száraz volt ettünk már finomabbat is . Laktóz és Glutén érzékenyeknek egy fajta választék volt Ezért ettem a Zaher tortát. a Cukrászda fél11kor nyit ezért senki ne mennyen hamarabb .
Szörnyű 2017. szeptember 13.gyerekekkel járt itt
A szálláshelyet nem szabadna értékesíteni, még a Magyarországon általános, középszintű követelményeknek sem felel meg. A folyosók koszosak, mosdók büdösek,a szobában a parketta mozog és hiányos, ágymatracok koszosak, a zuhany évszázados vízkő borítja stb. Szégyen, hogy Debrecen központjában ilyen szálláshely működhet.
Kiváló 2017. január 24.gyerekekkel járt itt
Minden nyáron visszatérő vendégek vagyunk a Görög kancsó étterembe kiváló éttermi kiszolgálás a 4 éves kisfiamnak még rajz táblát is hoztak a felszolgálók hogy ne unatkozzon míg a megrendelt ételünk elkészül , nagyon figyelmesek.
Felhasználó fényképei:
Görög Kancsó Étterem Szentendre -