Padthai Wokbar - Mammut Budapest

Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Padthai Wokbar - Mammut Budapest vélemények

Kiváló 2021. július 9.családjával járt itt
Nagyon szeretjük ezeket a jellegzetes ételeket. Egyetlen hátrányuk, hogy kissé borsos az áruk, ezért nem lehet rendszeres ebéd program. A képen is látható, hogy az adagok óriásiak. A személyzet nagyon kedves, segítőkészek. Az ételeket frissen készítik, mégis gyors a kiszolgálás. Az étterem nagyon hangulatos, kellemes környezetet ad az étkezéshez.
Padthai Wokbar - Mammut Budapest - Étel/italPadthai Wokbar - Mammut Budapest - Étel/italPadthai Wokbar - Mammut Budapest - BelsőPadthai Wokbar - Mammut Budapest - Belső
Gyenge 2019. március 2.egyedül járt itt
Nagyon kedves kislány vette fel a rendelést, majd meg is dícsérte a szép bankkártyámat. Ezzel el igy fogytak a dícséretek, melyek a helyre vonatkoznak. Képzelj el egy excel-táblázatot, mely alapján összeállítod az ételedet. Az alap lehet többféle tészta, illetve rizs. A pakolmányok lehetnek húsok, tengeri állatok, vagy vega.
Padthai Wokbar - Mammut Budapest - Külső képPadthai Wokbar - Mammut Budapest - BelsőPadthai Wokbar - Mammut Budapest - Étel/italPadthai Wokbar - Mammut Budapest - BelsőPadthai Wokbar - Mammut Budapest - BelsőPadthai Wokbar - Mammut Budapest - Étel/italPadthai Wokbar - Mammut Budapest - Belső
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 41 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 66 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Gyenge 2017. december 7.a párjával járt itt
Ide sem jövünk vissza. Ez egy thai ételeket utánzó étterem. Ha valakinek nincs összehasonlítási alapja a thai ételeknél, lehet, hogy megfelelő lesz. Akinek van, még véletlenül se térjen be ide. A Tom yum és a Tom ka levesekben sok kemény, fás, elrághatatlan gyömbér szár karikák vannak, és ugyanilyen zöld hagyma szár darabok.