Parázs Presszó Budapest

2024.06.30-ig
Palace Hotel Hévíz

Parázs Presszó Budapest vélemények

2015. július 14., kollégákkal járt itt
A Jókai utcában már 2007 óta működik a Parázs Presszó, amely thai konyhára specializálódott. Az étlapon kizárólag thai ételek szerepelnek, időről időre új fogásokkal színesítve a kínálatot. Hétköznap késő ebédidőben jártunk náluk, s a külső teremben alig volt üres asztal.
Parázs Presszó Budapest - Étlap/itallapParázs Presszó Budapest - Külső képParázs Presszó Budapest - Külső képParázs Presszó Budapest - BelsőParázs Presszó Budapest - BelsőParázs Presszó Budapest - BelsőParázs Presszó Budapest - MosdóParázs Presszó Budapest - Külső képParázs Presszó Budapest - Külső képParázs Presszó Budapest - BelsőParázs Presszó Budapest - BelsőParázs Presszó Budapest - Étlap/itallapParázs Presszó Budapest - Étel/italParázs Presszó Budapest - Étel/italParázs Presszó Budapest - Étel/italParázs Presszó Budapest - BelsőParázs Presszó Budapest - Étel/italParázs Presszó Budapest - Étlap/itallapParázs Presszó Budapest - Külső képParázs Presszó Budapest - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 16 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. december 1.családjával járt itt
Két hónapja tervbe vett, de most megvalósult látogatás péntek este, foglalás nélkül. Nem sokat kellett várni asztalra. Az italkínálat rendben, bár nem túl széles a sörök spektruma. Az étlap jól körülírt/megfogalmazott, sok kérdés nem merült fel. Nem sokat vacakoltunk a választással, pedig ámulatba ejtő a különlegességek tárháza.
Kiváló 2013. április 6.barátokkal járt itt
Ismerőseim rengeteget járnak ide és nagyon ajánlották, ezért látogattam el én is ebbe az étterembe. Nem csalódtam. Végre kipróbálhattam az igazi thai ételeket. Isteni finom volt minden és itt nem csak a csípős ételek kedvelői ehetnek jókat, hanem a pikáns ízeket kevésbé szeretők is. Az adagok szerintem pont jók. A berendezés pedig nagyon jó, hangulatos.
Átlagos 2013. március 22.barátokkal járt itt
Sokat olvastam a Parázs presszóról és nagy várakozásokkal mentünk el kipróbálni. Bár az ételek nem voltak rosszak, mégis messze alul múlták a várakozásokat. Nem ismeretlen számomra thai konyha, de ezzel nem voltam teljesen megelégedve. Mindazonáltal ajánlanám másoknak, mert izgalmas az étlap és a nem teljesen pozitív tapasztalat ellenére vélhetően újra ki fogom próbálni.