Pesti Pipi - Oktogon Budapest

Hotel Belenus Zalakaros

Pesti Pipi - Oktogon Budapest vélemények

2082
Átlagos 2021. december 15.egyedül járt itt
Ez itt ma nekem nem volt egy sikertörténet. . . az Oktogon felől sétálva betértem ide, a magas, szemüveges srác rögtön érdeklődött, mi lenne a vágyam, meg is egyeztünk, hogy némi csirkét eszem némi krumplival. Helyben fogyasztás. Mártás jár hozzá, milyen legyen? Barbecue. . . Itt fogyasztás? Igen, már mondtam. Itt.
Pesti Pipi - Oktogon Budapest - BelsőPesti Pipi - Oktogon Budapest - Étel/italPesti Pipi - Oktogon Budapest - Belső
Kiváló 2021. november 25.egyedül járt itt
Kedves volt a személyzet, az ételek gyorsan elkészültek, és finomak voltak. Ruszki tálat rendeltem, jól át volt sütve, és finom volt a fűszerezése. Ezt a helyet mindenkinek ajánlani tudom csak.
2020. november 26.egyedül járt itt
A Pesti Pipi története 2016-ban egy kis kioszkban indult a Stadionok metrómegállónál, mára pedig Budapesten már 9 gyorséttermük lett. Az Oktogonnál, pontosabban a Teréz körúton lévő egységük az újabb, 2020. évi nyitások közé tartozik.
Pesti Pipi - Oktogon Budapest - BelsőPesti Pipi - Oktogon Budapest - BelsőPesti Pipi - Oktogon Budapest - BelsőPesti Pipi - Oktogon Budapest - BelsőPesti Pipi - Oktogon Budapest - Külső képPesti Pipi - Oktogon Budapest - Étel/italPesti Pipi - Oktogon Budapest - Étel/italPesti Pipi - Oktogon Budapest - BelsőPesti Pipi - Oktogon Budapest - Étel/ital