Pho 74 Budapest

2023.01.01-ig
Aquaworld Resort Budapest
83.000 Ft / fő / 2 éj-től félpanzióval

Pho 74 Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 177 városban járt márFelfedező - 371 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 5902 feltöltött kép
2021. augusztus 23.egyedül járt itt
Viszonylag ritkán járok vissza ugyanoda, inkább mindig felfedezek, de a Móricz Zsigmond körtéten ma eszembe jutott Liza, a vietnámi rókatündér és nem is késlekedtem, hanem rövid ügetésben Lizáig. Kicsit restellem a hűtlenségemet, régen, a kezdetekkor sokat jártam ide, hetente biztos, imádom a leveseit, meg ezt a jóhumorú, kedves és szép ázsiai lányt.
4Hangulat
Itt fényképeztem:
Pho 74 Budapest - EgyébPho 74 Budapest - EgyébPho 74 Budapest - EgyébPho 74 Budapest - Étel/italPho 74 Budapest - Étel/italPho 74 Budapest - BelsőPho 74 Budapest - BelsőPho 74 Budapest - Külső képPho 74 Budapest - Étlap/itallapPho 74 Budapest - BelsőPho 74 Budapest - EgyébPho 74 Budapest - EgyébPho 74 Budapest - Belső
Még több kép (10 db) >>
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 237 városban járt márFelfedező - 2382 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 67839 feltöltött kép
Átlagos 2019. december 12.egyedül járt itt
A Gárdonyi téren lévő vietnami levesezőt már korábban futólag láttam, csak kívülről, nem mentem be, mert mostanában annyi ilyen hely nyílt, és különösebben nem keltette fel az érdeklődésemet. Az itt olvasott pozitív vélemények alapján döntöttem úgy azonban, hogy felkeresem. Késő ebédidőben, 2 óra után mentem be, az egyetlen vendég éppen távozóban volt.
3Ételek / Italok
3Kiszolgálás
3Hangulat
2Tisztaság
Itt fényképeztem:
Pho 74 Budapest - Külső képPho 74 Budapest - BelsőPho 74 Budapest - BelsőPho 74 Budapest - Étlap/itallapPho 74 Budapest - Étlap/itallapPho 74 Budapest - Étel/italPho 74 Budapest - Étel/italPho 74 Budapest - Étel/ital
Még több kép (5 db) >>
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 315 városban járt márFelfedező - 1963 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 16482 feltöltött kép
Kiváló 2019. december 7.egyedül járt itt
A pho-bárokban ugyanazokat az ételeket szoktam rendelni, pedig ez nagyon nem jellemző rám. De vannak kivételek. Halászcsárdában elmaradhatatlan számomra a halászlé és a haltepertő, pho bárban maga a pho és a tavaszi tekercs. Rendeltem hát egy pho-t grillezett kacsával, szép kacsamell szeletek érkeztek a levesben.
3Hangulat
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Pho 74 Budapest - Étlap/itallapPho 74 Budapest - Étel/italPho 74 Budapest - BelsőPho 74 Budapest - Étel/italPho 74 Budapest - Étel/italPho 74 Budapest - Étel/italPho 74 Budapest - Étel/ital
Még több kép (4 db) >>
2019. március 12.egyedül járt itt
. . . a főételek Is beválnak a kb 20 tételes étlapról. Kitekintések mentén alakították a kínálatot thai irányba is (van pl: pad thai, de a currys ételek is arra a vonalra emlékeztetnek). A leves finom, a hely meglehetősen konzisztensnek tűnik az ételeket, kiszolgálást illetően, a felszolgáló lány remekül beszél angolul is, egyébként nekem úgy jött le, hogy anyukájával ketten viszik a helyet.
4Kiszolgálás
2Hangulat
5Ár / érték arány
4Tisztaság
Pho 74 Budapest - Étel/ital
Kiváló 2019. január 2.a párjával járt itt
Véletlenül bukkantunk rá a helyre séta közben, de biztos, hogy legközelebb már direkt megyünk arrafelé. Kicsit megijedtünk, mert amikor beléptünk, rajtunk és a tulajon kívül nem volt más az étteremben, de végül kellemesen csalódtunk. A kis adag leves is rengeteg (egy átlagos női gyomornak, párom a normál adagot ette).
5Ételek / Italok
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
2018. december 13.egyedül járt itt
Ezen a helyen egy pici kínai gyorsétterem állt a Hadik hóna alatt, a Gárdonyi téren. Körülbelül egy hónapja a városban zajló gasztronómiai trendváltás hatására kínaiból vietnamira váltott a bolt, ezek az éttermek mostanában nagyon menők, a kínaiakat meg már unja az utca. A lány aki (tulaj? alkalmazott?
4Kiszolgálás
4Hangulat