Pho 74 Budapest

Pihentető napok
Hotel FIT Hévíz

Pho 74 Budapest vélemények

2023. október 25.egyedül járt itt
Ha egy jó ebédre gondolok, gyakran Liza jut ezembe, jól megközelíthető helyen van ez a kedves kis vietnami étterem, ahol a pho is átlagon felüli. Szóval tegnap, sokadjára, megint ellátogattam ebéd ürügyén ebbe a kis gasztroszentélybe, de valami nem stimmelt. . . először fordult elő, hogy nem volt ott Liza.
Pho 74 Budapest - Étel/italPho 74 Budapest - Étel/italPho 74 Budapest - EgyébPho 74 Budapest - Étlap/itallapPho 74 Budapest - BelsőPho 74 Budapest - Étlap/itallapPho 74 Budapest - Étel/italPho 74 Budapest - Étel/italPho 74 Budapest - Étlap/itallapPho 74 Budapest - Étel/italPho 74 Budapest - Étel/italPho 74 Budapest - Étel/italPho 74 Budapest - BelsőPho 74 Budapest - EgyébPho 74 Budapest - EgyébPho 74 Budapest - EgyébPho 74 Budapest - Külső képPho 74 Budapest - BelsőPho 74 Budapest - BelsőPho 74 Budapest - Étel/italPho 74 Budapest - Étel/italPho 74 Budapest - Étlap/itallapPho 74 Budapest - BelsőPho 74 Budapest - EgyébPho 74 Budapest - EgyébPho 74 Budapest - Belső
2021. augusztus 23.egyedül járt itt
Viszonylag ritkán járok vissza ugyanoda, inkább mindig felfedezek, de a Móricz Zsigmond körtéten ma eszembe jutott Liza, a vietnámi rókatündér és nem is késlekedtem, hanem rövid ügetésben Lizáig. Kicsit restellem a hűtlenségemet, régen, a kezdetekkor sokat jártam ide, hetente biztos, imádom a leveseit, meg ezt a jóhumorú, kedves és szép ázsiai lányt.
Átlagos 2019. december 12.egyedül járt itt
A Gárdonyi téren lévő vietnami levesezőt már korábban futólag láttam, csak kívülről, nem mentem be, mert mostanában annyi ilyen hely nyílt, és különösebben nem keltette fel az érdeklődésemet. Az itt olvasott pozitív vélemények alapján döntöttem úgy azonban, hogy felkeresem. Késő ebédidőben, 2 óra után mentem be, az egyetlen vendég éppen távozóban volt.
Pho 74 Budapest - Külső képPho 74 Budapest - BelsőPho 74 Budapest - BelsőPho 74 Budapest - Étlap/itallapPho 74 Budapest - Étlap/itallapPho 74 Budapest - Étel/italPho 74 Budapest - Étel/italPho 74 Budapest - Étel/ital
Kiváló 2019. december 7.egyedül járt itt
A pho-bárokban ugyanazokat az ételeket szoktam rendelni, pedig ez nagyon nem jellemző rám. De vannak kivételek. Halászcsárdában elmaradhatatlan számomra a halászlé és a haltepertő, pho bárban maga a pho és a tavaszi tekercs. Rendeltem hát egy pho-t grillezett kacsával, szép kacsamell szeletek érkeztek a levesben.
Pho 74 Budapest - Étlap/itallapPho 74 Budapest - Étel/italPho 74 Budapest - BelsőPho 74 Budapest - Étel/italPho 74 Budapest - Étel/italPho 74 Budapest - Étel/italPho 74 Budapest - Étel/ital
2019. március 12.egyedül járt itt
. . . a főételek Is beválnak a kb 20 tételes étlapról. Kitekintések mentén alakították a kínálatot thai irányba is (van pl: pad thai, de a currys ételek is arra a vonalra emlékeztetnek). A leves finom, a hely meglehetősen konzisztensnek tűnik az ételeket, kiszolgálást illetően, a felszolgáló lány remekül beszél angolul is, egyébként nekem úgy jött le, hogy anyukájával ketten viszik a helyet.
Pho 74 Budapest - Étel/ital
Kiváló 2019. január 2.a párjával járt itt
Véletlenül bukkantunk rá a helyre séta közben, de biztos, hogy legközelebb már direkt megyünk arrafelé. Kicsit megijedtünk, mert amikor beléptünk, rajtunk és a tulajon kívül nem volt más az étteremben, de végül kellemesen csalódtunk. A kis adag leves is rengeteg (egy átlagos női gyomornak, párom a normál adagot ette).
2018. december 13.egyedül járt itt
Ezen a helyen egy pici kínai gyorsétterem állt a Hadik hóna alatt, a Gárdonyi téren. Körülbelül egy hónapja a városban zajló gasztronómiai trendváltás hatására kínaiból vietnamira váltott a bolt, ezek az éttermek mostanában nagyon menők, a kínaiakat meg már unja az utca. A lány aki (tulaj? alkalmazott?