Pho 74 Budapest

4,3Kiszolgálás
3,5Hangulat
4,3Ár / érték
3,6Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Hotel Eger Park - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat
2022.12.22-ig
Hotel Eger Park
61.200 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
Hotel Kiss Tata - Én már nyaralok!
Én már nyaralok!
2022.12.22-ig
Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók
110.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Pho 74 Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 892 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 15497 feltöltött kép
2021. augusztus 23.egyedül járt itt
Viszonylag ritkán járok vissza ugyanoda, inkább mindig felfedezek, de a Móricz Zsigmond körtéten ma eszembe jutott Liza, a vietnámi rókatündér és nem is késlekedtem, hanem rövid ügetésben Lizáig. Kicsit restellem a hűtlenségemet, régen, a kezdetekkor sokat jártam ide, hetente biztos, imádom a leveseit, meg ezt a jóhumorú, kedves és szép ázsiai lányt.
4Hangulat
Itt fényképeztem:
Pho 74 Budapest - Étel/italPho 74 Budapest - Étel/italPho 74 Budapest - BelsőPho 74 Budapest - EgyébPho 74 Budapest - EgyébPho 74 Budapest - EgyébPho 74 Budapest - Étel/italPho 74 Budapest - Étel/italPho 74 Budapest - BelsőPho 74 Budapest - BelsőPho 74 Budapest - Külső képPho 74 Budapest - Étlap/itallapPho 74 Budapest - BelsőPho 74 Budapest - EgyébPho 74 Budapest - EgyébPho 74 Budapest - Belső
Még több kép (13 db) >>
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 253 városban járt márFelfedező - 2721 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 78933 feltöltött kép
Átlagos 2019. december 12.egyedül járt itt
A Gárdonyi téren lévő vietnami levesezőt már korábban futólag láttam, csak kívülről, nem mentem be, mert mostanában annyi ilyen hely nyílt, és különösebben nem keltette fel az érdeklődésemet. Az itt olvasott pozitív vélemények alapján döntöttem úgy azonban, hogy felkeresem. Késő ebédidőben, 2 óra után mentem be, az egyetlen vendég éppen távozóban volt.
3Ételek / Italok
3Kiszolgálás
3Hangulat
2Tisztaság
Itt fényképeztem:
Pho 74 Budapest - Külső képPho 74 Budapest - BelsőPho 74 Budapest - BelsőPho 74 Budapest - Étlap/itallapPho 74 Budapest - Étlap/itallapPho 74 Budapest - Étel/italPho 74 Budapest - Étel/italPho 74 Budapest - Étel/ital
Még több kép (5 db) >>
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 323 városban járt márFelfedező - 2003 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 17058 feltöltött kép
Kiváló 2019. december 7.egyedül járt itt
A pho-bárokban ugyanazokat az ételeket szoktam rendelni, pedig ez nagyon nem jellemző rám. De vannak kivételek. Halászcsárdában elmaradhatatlan számomra a halászlé és a haltepertő, pho bárban maga a pho és a tavaszi tekercs. Rendeltem hát egy pho-t grillezett kacsával, szép kacsamell szeletek érkeztek a levesben.
3Hangulat
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Pho 74 Budapest - Étlap/itallapPho 74 Budapest - Étel/italPho 74 Budapest - BelsőPho 74 Budapest - Étel/italPho 74 Budapest - Étel/italPho 74 Budapest - Étel/italPho 74 Budapest - Étel/ital
Még több kép (4 db) >>
2019. március 12.egyedül járt itt
. . . a főételek Is beválnak a kb 20 tételes étlapról. Kitekintések mentén alakították a kínálatot thai irányba is (van pl: pad thai, de a currys ételek is arra a vonalra emlékeztetnek). A leves finom, a hely meglehetősen konzisztensnek tűnik az ételeket, kiszolgálást illetően, a felszolgáló lány remekül beszél angolul is, egyébként nekem úgy jött le, hogy anyukájával ketten viszik a helyet.
4Kiszolgálás
2Hangulat
5Ár / érték arány
4Tisztaság
Pho 74 Budapest - Étel/ital
Kiváló 2019. január 2.a párjával járt itt
Véletlenül bukkantunk rá a helyre séta közben, de biztos, hogy legközelebb már direkt megyünk arrafelé. Kicsit megijedtünk, mert amikor beléptünk, rajtunk és a tulajon kívül nem volt más az étteremben, de végül kellemesen csalódtunk. A kis adag leves is rengeteg (egy átlagos női gyomornak, párom a normál adagot ette).
5Ételek / Italok
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
2018. december 13.egyedül járt itt
Ezen a helyen egy pici kínai gyorsétterem állt a Hadik hóna alatt, a Gárdonyi téren. Körülbelül egy hónapja a városban zajló gasztronómiai trendváltás hatására kínaiból vietnamira váltott a bolt, ezek az éttermek mostanában nagyon menők, a kínaiakat meg már unja az utca. A lány aki (tulaj? alkalmazott?
4Kiszolgálás
4Hangulat