Pho Bosnyák Budapest

Hotel Kumánia Kisújszállás
Hotel Piroska Bük, Bükfürd? - Három éjszakás ajánlat
Három éjszakás ajánlat
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürd?

Pho Bosnyák Budapest vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 163 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 415 feltöltött kép
2017. június 4.a párjával járt itt
A Bosnyák téri piacon járva néztem ki magamnak ezt a „gyors vietnámi éttermet” (ezt a szórendet használják). Mindig zárva találtam – eddig! Most eljött az idő, hogy kipróbáljam az eddig csak hallomásból ismert pho levest. Magyaros marhalábszár húslevesen szocializálódtam, érdeklődve vártam a vietnámi ízeket.
Pho Bosnyák Budapest - BelsőPho Bosnyák Budapest - BelsőPho Bosnyák Budapest - BelsőPho Bosnyák Budapest - EgyébPho Bosnyák Budapest - BelsőPho Bosnyák Budapest - EgyébPho Bosnyák Budapest - Külső képPho Bosnyák Budapest - Étel/ital
Átlagos 2017. február 12.a párjával járt itt
Korábbi ittjartam értékelés alapján választottuk a hozzánk viszonylag közel eső helyet, mert már nagyon vágytam egy jó kis pho levesre, de nem volt időnk az Allee-hoz közeli elhíresült vietnami pho levesezőbe elmenni. Az ételek megfeleltek az elvárásainknak, a pho leves finom, a marhahús is puha, omlós volt benne, az én ízlésem szerint egy kicsit több koriander meghetett volna bele.
Kiváló 2016. október 28.családjával járt itt
A Bosnyák pho-t már a múltkor kinéztem magamnak, midőn a Bosnyák téri piacon vásároltam, de akkor nem volt még nyitva. Egyébként elég korán nyitnak, f11-kor. A vietnámi éttermekben továbbra sem tettem le arról, hogy biztosra menjek, ellentétben minden más etnikum éttermével. Itt pho levest kérek tavaszi és nyári tekercset.