Polo Pub Budapest

Panoráma Hotel Noszvaj

Polo Pub Budapest vélemények

2082
Kiváló 2023. április 17.egyedül járt itt
A Batthyány utca 2-ben elszenvedett gyroszos sokkal tántorogtam az utcán, bennem volt még az íze, mint profi bokszmeccsen a mélyütés hatása a herékben, és zakatolt belül kétségbeesetten, hogy valamit csinálni, valamivel elverni ezt az ízt, leöblíteni a torkot, gyomrot. . . és akkor hopp, jött Glinda, az északi jóboszorkány az Ózból, hogy: tessék, itt van!
Polo Pub Budapest - EgyébPolo Pub Budapest - EgyébPolo Pub Budapest - EgyébPolo Pub Budapest - Étlap/itallapPolo Pub Budapest - Étel/italPolo Pub Budapest - EgyébPolo Pub Budapest - EgyébPolo Pub Budapest - EgyébPolo Pub Budapest - BelsőPolo Pub Budapest - Étel/italPolo Pub Budapest - Külső kép
Kiváló 2022. május 14.barátokkal járt itt
Jártam itt már korábban, jó pár évvel ezelőtt, de akkor csak 1-1 sörig jutottunk a teraszon, aztán mentünk is tovább. Most viszont úgy alakult, hogy egy esti túrát sikerült összerakni itt a környéken a budai oldalon a Vízivárosban (I-II. kerület) és a Polóba is benéztünk.
Polo Pub Budapest - EgyébPolo Pub Budapest - EgyébPolo Pub Budapest - EgyébPolo Pub Budapest - EgyébPolo Pub Budapest - EgyébPolo Pub Budapest - EgyébPolo Pub Budapest - EgyébPolo Pub Budapest - EgyébPolo Pub Budapest - EgyébPolo Pub Budapest - EgyébPolo Pub Budapest - EgyébPolo Pub Budapest - EgyébPolo Pub Budapest - EgyébPolo Pub Budapest - EgyébPolo Pub Budapest - EgyébPolo Pub Budapest - EgyébPolo Pub Budapest - EgyébPolo Pub Budapest - EgyébPolo Pub Budapest - EgyébPolo Pub Budapest - EgyébPolo Pub Budapest - EgyébPolo Pub Budapest - EgyébPolo Pub Budapest - EgyébPolo Pub Budapest - Külső képPolo Pub Budapest - Külső képPolo Pub Budapest - EgyébPolo Pub Budapest - Külső képPolo Pub Budapest - Külső képPolo Pub Budapest - Külső képPolo Pub Budapest - Külső képPolo Pub Budapest - Külső kép
Kiváló 2016. március 16.barátokkal járt itt
A Polo pub a legkedvesebb helyek egyike volt számunkra a kilencvenes évek közepén. Akkor a legtöbbet a pubos berendezés nyújtotta nekünk, melyet azóta is nagyon szeretünk. Itt is hangulatos, otthonos a beltér, a pácolt fa, a kis berámázott képek adják az alaphangulatot, meghittséget sugároz az egész hely.
Polo Pub Budapest - BelsőPolo Pub Budapest - EgyébPolo Pub Budapest - Étlap/itallapPolo Pub Budapest - Étlap/itallapPolo Pub Budapest - Külső képPolo Pub Budapest - Belső