Raj Ráchel Tortaszalon - Veres Pálné utca Budapest

4,6
cukrászda
Raj Ráchel Tortaszalon - Veres Pálné utca Budapest
Raj Ráchel Tortaszalon - Veres Pálné utca BudapestRaj Ráchel Tortaszalon - Veres Pálné utca Budapest

Hotel Eger Park - Egri kikapcsolódás
Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Raj Ráchel Tortaszalon - Veres Pálné utca Budapest vélemények

2019. augusztus 20.egyedül járt itt
A Raj Rachel tipikus 4 pontos hely, legalábbis szerintem. Messze van az élvonaltól [moderálva - a szerk. ], de egyértelműen jobb a fősodornál. Korrekt a flódni, biztos ez az autentikus, de nekem túl nehézkes és édes. Ettem már ebben a műfajban megnyerőbbet több helyen is. A kiszolgálás udvarias, az árak korrektek, helyhez mértek. Jó szívvel ajánlható hely.
Kiváló 2016. május 3.gyerekekkel járt itt
Tavaly decemberben szerettünk volna ellátogatni a Tortaszalonba, de sajna nem tudtam, hogy szombaton nincs nyitva. Igy hát következő pesti kiruccanásunkkor nem hagyhattuk ki Ráhel hires flódniját, ami egyszerűen fantasztikus és persze a lányom kedvenc sütijét a Sacher szeletet se. Kedves, mosolygós személyzet, hangulatos kis hely, sajnos kevés asztallal.
Kiváló 2015. május 30.a párjával járt itt
Már többször elmentünk a cukrászda előtt, de csak akkor kaptunk kedvet a kpróbálására, amikor az interneten olvastunk róla. A tradicionális zsidó süteményt , a flódnit választottuk, amit egyébként a hely is ajánlott a kirakatában. Ez valószínűleg a város legjobb flódnija, tényleg nagyon finom, szinte művészien tervezett rétegekből áll, a kidolgozása igényes.
Kiváló 2014. augusztus 12.egyedül járt itt
A Halkakasban elköltött ebéd után vágytam még valami édességre, véletlenül botlottam bele a Veres Pálné utcán sétálva a Tortaszalonba. Ami a kirakatból benézve inkább egy századfordulós szatócsboltnak vagy kis műhelynek néz ki. Tradicionális zsidó receptek alapján készült sütik és aprósütemények mellett rendelésre készítenek mindenféle tortákat.
Raj Ráchel Tortaszalon - Veres Pálné utca Budapest - Étel/italRaj Ráchel Tortaszalon - Veres Pálné utca Budapest - Külső képRaj Ráchel Tortaszalon - Veres Pálné utca Budapest - Külső képRaj Ráchel Tortaszalon - Veres Pálné utca Budapest - BelsőRaj Ráchel Tortaszalon - Veres Pálné utca Budapest - Étel/italRaj Ráchel Tortaszalon - Veres Pálné utca Budapest - Étel/italRaj Ráchel Tortaszalon - Veres Pálné utca Budapest - Belső