AndaS

AndaS adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Akció-figyelő
Regisztráció2016.05.03
Utoljára itt2016.06.07

Kiváló 2016. június 7.gyerekekkel járt itt
Ha arra vezet utunk, okvetlenül megállunk, nyáron fagyizunk, hidegebb időben sütizünk. A sütik közül nehéz választani, szebnél szebb sütik,minden évben megkóstoljuk az ország tortáját. Eddig sohasem csalódtunk, bizosan visszatérő vendégek leszünk.
Kiváló 2016. május 3.gyerekekkel járt itt
Tavaly decemberben szerettünk volna ellátogatni a Tortaszalonba, de sajna nem tudtam, hogy szombaton nincs nyitva. Igy hát következő pesti kiruccanásunkkor nem hagyhattuk ki Ráhel hires flódniját, ami egyszerűen fantasztikus és persze a lányom kedvenc sütijét a Sacher szeletet se. Kedves, mosolygós személyzet, hangulatos kis hely, sajnos kevés asztallal.
Kiváló 2016. június 2.gyerekekkel járt itt
Kicsit távol Szeged belvárosától, de megéri kiautózni. A személyzet kicsit közömbös, de ezt elnézem nekik, mivel általában telt ház van:). Általában rántott harcsát és harcsapaprikást rendelünk és mindig meg vagyunk elégedve. Az élő zene kicsit hangos a mi véleményünk szerint. És persze kihagyhatatlan a kilátóba felmászás és gyönyörködés a tájban.