Rajkot Palace Budapest
1056 Budapest, Nyáry Pál u. 9.

Rajkot Palace Budapest a térképen

Wellness csomagok Budapest városában

Rajkot Palace Budapest vélemények

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
A párommal a második évfordulónkra valami merőben más ételt kerestünk, mint a megszokott. Így jött az ötlet, együnk indiait! Rá is bukkantunk a Rajkot Palace nevű helyre. Elég nívósnak tetszett, így hát biztos ami biztos, előre lefoglaltam egy asztalt. Megérkezésünkkor egy indiai hölgy lépett oda hozzánk, érdeklődve, hogy mit szeretnénk?

2019. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. január 27.
Szeretem az indiai ízeket, ezért már sok indiai étteremben jártam, itthon és külföldön egyaránt. Mai napon a Rajkot Palace-ban ebédeltünk. Már a foglalásnál – telefoni - kedves női hang fogadott, igen udvariasan. Foglalni lehet Net-en is. Belépve az étterembe jó hangulatú éttermi rész fogadja a betérőt, galériával. Lent az alagsorban is van egy külön rész.
Cegléd
Gyöngyös

2019. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. január 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Távolról kezdem. . . Rajkot egy indiai nagyváros, Gujarat állam 4. legnagyobb városa, több, mint 1,2 millió lakossal. A Rajkot Palace egy elegáns, újnak mondható indiai étterem a belvárosban, az Egyetem térnél, amely 130 férőhellyel hazánk legnagyobb indiai étterme. Valóban elegáns a beltér, L alakú alsó rész, fent keskeny galéria vízipipákkal, kényelmes fotelekkel.
Balatonberény

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 18. - 8 látogató hasznosnak vélte
Pár hónapja nyílt meg ez az indiai étterem a belváros szívében, és rögtön nagyon népszerű lett, két hete telt ház miatt nem tudtunk asztalt foglalni, most végre sikerült, de most is telt ház volt. Külön hosztesz kísér az asztalunkhoz, miután ketten voltunk,egy két személyes, nem túl nagy asztalt kaptunk, de éppen elfértek rajta az ételek.

Útközben TOP fotófeltöltő
2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 17. - 6 látogató hasznosnak vélte
A szokásos formát felborítva először is a kiszolgálásra adott kevés pontot indokolom. Budapest új, legnagyobb indiai éttermében vagyunk. Az utcáról tágas, szép terembe lépünk be. Elegáns, stílusosan díszített. 2, 4 és hatszemélyes asztalok, a sarokban pedig egy díszes, kerek asztal. Galéria is van, és az alagsorban is rengeteg a hely.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 13.145 - 31.810,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2021.07.31.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.17. - 2020.12.20.
Panni Pihenőház
2020.07.13. - 2021.07.13.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 8.248 - 17.183,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2021.12.31.
Kristály Hotel
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 18.557 - 44.073,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.11. - 2020.08.31.

Szállodák Budapesten és környékén
Royal Club Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
City Hotel Unió  Budapest
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)

Rajkot Palace BudapestX