Remetekert Étterem Budapest

étterem
Remetekert Étterem Budapest
Remetekert Étterem BudapestRemetekert Étterem Budapest
Remetekert Étterem BudapestRemetekert Étterem Budapest

Prémium Hotel Panoráma Siófok - Ébredj, Balaton!
Ébredj, Balaton!
04.25-10.13.
Danubius Hotel Marina Balatonfüred

Remetekert Étterem Budapest vélemények

Kiváló 2023. augusztus 27. járt itt
Kitűnő, többgenerációs családi étterem Buda egyik legszebb zöldövezeti részében, a külső II. kerületben, Máriaremetén, a Kisboldogasszony-templom közelében. A kert mögött ingyenes parkolóhelyet alakítottak ki, ahol egy álmos macska szunyókált a sövény tövében. Az étteremnek van kerthelyisége, üveges terasza és L alakú beltere, valamint különterme.
Remetekert Étterem Budapest - BelsőRemetekert Étterem Budapest - Külső képRemetekert Étterem Budapest - BelsőRemetekert Étterem Budapest - BelsőRemetekert Étterem Budapest - Étel/italRemetekert Étterem Budapest - BelsőRemetekert Étterem Budapest - BelsőRemetekert Étterem Budapest - Étel/italRemetekert Étterem Budapest - Étel/italRemetekert Étterem Budapest - BelsőRemetekert Étterem Budapest - Étlap/itallapRemetekert Étterem Budapest - Külső kép
Kiváló 2023. augusztus 13.családjával járt itt
Az egész család volt együtt és nagyon jó ellátás, isteni volt az ételek,a kiszolgálás gyors volt,kisgyermekes családnak megfelelő csak ajánlani tudom biztos visszatérünk
Szörnyű 2023. július 10.a párjával járt itt
Tafelspitz: langyos sápadt lötty, marha szelet ujjnyi vastag mócsing kéreggel, mikro tálkában keserű spenót, ízetlen szószok, sótlan röszti, ellenben vegetás szappan íz. Ajánlott kikóstolásra a bécsi Plachuttába elzarándokolni vagy ezt a fogást elengedni. Cézársaláta: tele tál jégsaláta, szigorúan torzsa belevágva, keserű.
Kiváló 2023. március 24.gyerekekkel járt itt
Délután 1/2 5-re foglaltunk asztalt hat felnőtt és négy kisgyerek részére. Barátságos hely fogadott minket, etetőszékekkel, játszósarokkal. A felszolgáló hölgy kedves volt és udvarias mindenben készségesen segítségünkre volt. Az ételek gyorsan megérkeztek,nagyon ízletesek és változatosak voltak a gyerekek külön külön gyerek menüt kaptak.
Remetekert Étterem Budapest - Étel/ital
2019. július 16.családjával járt itt
Hangulatos, kellemes hely Buda talán legszebb részén, a Máriaremetei templomkerttel szemben. Tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető. belső része is kellemes télen, de nyáron különösen hívogató a terasz. Az ételek finomak, megfelelő mennyiségüek, a kiszolgálás is korrekt volt.
2016. május 2.családjával járt itt
Családdal voltunk vasárnapi ebéden ebben az étteremben ami dugig volt vendégekkel, lévén Anyák napja. Az étlapon szereplő ételek neve francia szavakat tartalmazván, a nyelvet nem beszélők számára csak kikövetkeztethető. Ezek szerint alakult a rendelésünk. Az ételek nagyon ízletesek voltak.
Kiváló 2016. január 6.barátokkal járt itt
Fenn valahol a hegyen hol volt, hol nem volt. . . szóval van ez a kis vendéglő, egy kis gyöngyszem. Ízléses, mesebeli (főleg a nyári képeket elnézegetve), családias. Az ételek nagyon finomak, szép tálalás, különleges megoldások. A berendezés, a stílus kellemes, hívogató. Odafigyelnek a vendégre, jó az üzletvezetés, minden olyan kis kedves.
Remetekert Étterem Budapest - Belső