Ristorante La Botte Budapest

Pihentető Vital wellness napok
Hotel Vital Zalakaros

Ristorante La Botte Budapest vélemények

Kiváló 2019. január 1., kollégákkal járt itt
A belváros szívében, a sétálós Váci utca Fővám térhez közeli szakaszán, pincehelyiségben kialakított olasz étterem. Boltíves falak, némi olaszos dekor, de nincs túltolva, bortartón felsorakoztatva a borkínálat. A bejáratnál hosszú pultnál fogadják a vendégeket, a személyzet magyar. Egyből felfigyeltem a pult mögötti pizzasütő kemencére.
Ristorante La Botte Budapest - BelsőRistorante La Botte Budapest - BelsőRistorante La Botte Budapest - Étel/italRistorante La Botte Budapest - Étel/italRistorante La Botte Budapest - Étel/italRistorante La Botte Budapest - BelsőRistorante La Botte Budapest - MosdóRistorante La Botte Budapest - BelsőRistorante La Botte Budapest - BelsőRistorante La Botte Budapest - BelsőRistorante La Botte Budapest - BelsőRistorante La Botte Budapest - BelsőRistorante La Botte Budapest - BelsőRistorante La Botte Budapest - Étlap/itallapRistorante La Botte Budapest - Étlap/itallapRistorante La Botte Budapest - Külső képRistorante La Botte Budapest - Külső képRistorante La Botte Budapest - Külső képRistorante La Botte Budapest - Külső képRistorante La Botte Budapest - Külső képRistorante La Botte Budapest - Belső
Kiváló 2016. április 2.családjával járt itt
A La Botte nevű étterem a Váci utcában a Gault Millau kalauz 2015-ös kiadásában 12 ponttal szerepelt, a 2016-osban csak 8-cal. Miközben ugyanaz a két séf áll az étterem élén változatlanul. Már csak ez is indokolttá tette azt, hogy meglátogassam a helyet. De az igazság az, hogy minden éttermet szeretnék meglátogatni, ami a GM kalauzban valamint a Dining Guideban benne van.
Ristorante La Botte Budapest - Étlap/itallapRistorante La Botte Budapest - Étlap/itallapRistorante La Botte Budapest - Étlap/itallapRistorante La Botte Budapest - EgyébRistorante La Botte Budapest - BelsőRistorante La Botte Budapest - BelsőRistorante La Botte Budapest - Étel/italRistorante La Botte Budapest - Étel/ital