Roni Hami Budapest
1072 Budapest, Rákóczi út 24.

Roni Hami Budapest a térképen

Roni Hami Budapest vélemények

Budaörs
Ábrahámhegy

2019. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 5.
Ha már későn ért véget a vetítés az Urániában, keres az ember egy helyet a környéken. Egy párban már voltam erre, nem nagyon kívánkoztam vissza, hát akkor fedezzünk fel valamit. Hetes busz megállója Buda felé, busz nem jön sokáig, hát akkor lássuk, mi ez? Egy evő, de nem túl vonzó. Nincs benne senki, tök üres, a vele párhuzamos boltban meg ilyenkor zajos tinik vásárolnak sorban drága italokat.
Cegléd
Gyöngyös

2019. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. február 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
A mindig forgalmas Rákóczi úton, az Uránia Mozival kb. szemben található a hely, a jobb oldali ajtón az ABC-be, a bal oldalin az önkiszolgáló kifőzdébe jutunk be. A RONI élelmiszer/vegyesbolt láncnak több egysége is van a városban, de azok csak egyszerű boltok, nincs konyhájuk is mellette. Ittjartam.

hazai tájak TOP szállásértékelő
hazai tájak TOP egyébhely értékelő
2019. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. február 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Színházi matiné után jól jött a közelben lévő ételbár. Kaptam egy igazán finom húslevest finommetélttel, volt benne bőven ízletes csirkehús és sárgarépa. Utána rántott csirkecomb rizzsel és majonézes kukoricával, amiben lila hagyma is volt. Ez utóbbi annyira jó volt, hogy feledtette a hús hibáját: sótlan és csak langyos volt.

Útközben TOP étteremértékelő
Útközben TOP egyébhely értékelő
Útközben TOP fotófeltöltő
2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Roni Hami nevű, éjjel-nappal nyitva tartó boltból kettő is működik egy rövid megállón belül. Az egyik csak élelmiszerbolt, a másikban, amiről most szó lesz, az élelmiszerbolt mellett külön bejáratú ételbár is működik. Hamburger, hot-dog és palacsinta a fő profil, de sokféle előre csomagolt szendvics is kapható, és meglepően jó a cukrászsütemények választéka.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Aquaworld Resort Budapest
2 nap/1 éjszaka 23.000,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.12. - 2020.03.15.
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975 - 17.725,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2019.01.04. - 2020.06.30.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.02. - 2020.04.30.
Kristály Hotel
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 13.752 - 45.441,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.11. - 2020.08.31.

Szállodák Budapest környékén
Tó Wellness Hotel Budapest
Royal Club Hotel Budapest
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
Egy éjszakás wellness félpanzióval
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Húsvét (min. 3 éj)

Roni Hami BudapestX