Roni Hami Budapest
1072 Budapest, Rákóczi út 24.

Roni Hami Budapest a térképen

Roni Hami Budapest vélemények

Budaörs
Ábrahámhegy

2019. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 5.
Ha már későn ért véget a vetítés az Urániában, keres az ember egy helyet a környéken. Egy párban már voltam erre, nem nagyon kívánkoztam vissza, hát akkor fedezzünk fel valamit. Hetes busz megállója Buda felé, busz nem jön sokáig, hát akkor lássuk, mi ez? Egy evő, de nem túl vonzó. Nincs benne senki, tök üres, a vele párhuzamos boltban meg ilyenkor zajos tinik vásárolnak sorban drága italokat.

2019. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. február 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
A mindig forgalmas Rákóczi úton, az Uránia Mozival kb. szemben található a hely, a jobb oldali ajtón az ABC-be, a bal oldalin az önkiszolgáló kifőzdébe jutunk be. A RONI élelmiszer/vegyesbolt láncnak több egysége is van a városban, de azok csak egyszerű boltok, nincs konyhájuk is mellette. Ittjartam.

hazai tájak TOP szállásértékelő
hazai tájak TOP egyébhely értékelő
2019. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. február 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Színházi matiné után jól jött a közelben lévő ételbár. Kaptam egy igazán finom húslevest finommetélttel, volt benne bőven ízletes csirkehús és sárgarépa. Utána rántott csirkecomb rizzsel és majonézes kukoricával, amiben lila hagyma is volt. Ez utóbbi annyira jó volt, hogy feledtette a hús hibáját: sótlan és csak langyos volt.

Útközben TOP étteremértékelő
Útközben TOP egyébhely értékelő
Útközben TOP fotófeltöltő
2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Roni Hami nevű, éjjel-nappal nyitva tartó boltból kettő is működik egy rövid megállón belül. Az egyik csak élelmiszerbolt, a másikban, amiről most szó lesz, az élelmiszerbolt mellett külön bejáratú ételbár is működik. Hamburger, hot-dog és palacsinta a fő profil, de sokféle előre csomagolt szendvics is kapható, és meglepően jó a cukrászsütemények választéka.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Klebelsberg Kastély
Akár 1 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ajándék Yamuna testápoló csomaggal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.02.21. - 2019.12.31.
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 25.425 - 31.000,- Ft/fő/éj között;tartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
2019.09.17. - 2019.12.31.
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 6.488 - 7.486,- Ft/fő/éj között: ellátás nékül
2019.03.22. - 2020.03.31.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdő-használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2019.12.23.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Budapest
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Patak Park Hotel Budapest
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Egyedi ajánlatkérés
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

Roni Hami BudapestX