Rózsalugas Étterem Budapest

Vital wellness
2024.10.23-ig
Hotel Vital Zalakaros
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Pünkösdi pihenés all inclusive ellátással
Pünkösdi pihenés all inclusive ellátással
05.17-20.
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?

Rózsalugas Étterem Budapest vélemények

Szörnyű 2021. szeptember 20.családjával járt itt
Hideg, ehetetlen ételek.
Mosatlan edények között kell bemenni a helyiségbe.
Annyit szedhetsz, amennyit megeszel.
Kötelező italfogyasztás
Kiváló 2018. augusztus 28.családjával járt itt
Már több alkalommal ebédeltünk ebben az étteremben.
Svédasztal van 2 órán keresztül annyit ehetsz amennyit akarsz.
Hétköznap nagyon jó az ár és kevés a vendég. Hétvégén asztalt kell foglalni, olyan sokan vannak. A választék nem búsás, de finom.
A belső helyiségek kellemes hangulatúak.
Családi ünnepek megtartására kiváló és nem kell otthon főzni.
2018. május 7.gyerekekkel járt itt
Pontosan 3 éve jártunk az étteremben utoljára. A hely közelsége miatt választottuk most is családi összejövetelre. Az ételek minősége nem változott azóta. A halat hiányoltam a kínálatból, igaz meg nem említettem. A desszert választék is nagyon gyér. Az udvar elhanyagolt állapotban van most is, mit anno.
Rózsalugas Étterem Budapest - Étel/italRózsalugas Étterem Budapest - Étel/italRózsalugas Étterem Budapest - Étel/italRózsalugas Étterem Budapest - BelsőRózsalugas Étterem Budapest - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márNépszerű író - 63 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Egy vasárnapi ebédidőben jártunk az étteremben. Ebben az időszakban bővebb ételválasztékot vártam, az ételek minősége átlagos vagy átlagon aluli. Viszont éhesen nem távozik onnan az ember, ez mindenféleképpen pozitívum. Kellemes a kert kiülő rész, de a kert elhanyagolt állapotban van, látszik, valaha nagyon hangulatos lehetett. Érdemes kipróbálni a vendéglőt.
Átlagos 2015. május 31.családjával járt itt
Két éve jártunk az étteremben, akkor szuper volt minden. Az ételek minősége, az étterem és az udvar is. Azóta viszont van étel aminek a minősége romlott. Az udvar elhanyagolt állapotban van.
Éhesen nem jöttünk el, a káposztás, a hagymás sült és a sült csülök kimondottan finom volt.
A kiszolgáló hölgy kedves, segítőkész.