aldvbr
Országjáró - 14 városban járt márNépszerű író - 63 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság

aldvbr adatlapja

Szívesen utazom külföldön és belföldön egyaránt. Magyarországon annyi látnivaló van, tulajdonképpen minden hétvégémet más-más helyen tölteném.
Kisgyermekes lévén a vonattal, busszal könnyen megközelíthető településeket választom mostanában. Fontos számomra az igényes szállás, nem feltétlenül a csillagok száma szerint (sokszor sajnos az nem is jelent semmit), hanem, hogy mennyire érezhető a vendég-visszaváró hozzáállás, segítőkészség, lelkiismeretes munka, nemcsak a gyors nyereségszerzés. Külön öröm, mikor maga a szálloda vezetője fogad, kísér fel a szobánkba. Szálláson kívül a település látnivalói, fürdőhelyei szerint választok.
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Természetbarát  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Gyermekkel utazó  •  Aktívan pihenő  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó  •  Mindenevő
Regisztráció2015.06.22
Utoljára itt2018.11.26

Szörnyű 2016. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Értékelésem írása előtt átfutottam az eddigieket, mindent csak megerősíteni tudok. Kezdjük ez elejéről. Évek óta tervezem, hogy elmegyek egyszer az Aranybikába. Megérkezve Debrecen csodálatos főterére (szökőkutak, vízesések, Nagytemplom. . . és az Aranybika), a patinás épület látványa fogad minket. Vajon mi fogad belül bennünket?
Felhasználó fényképei:
Grand Hotel Aranybika Debrecen - Grand Hotel Aranybika Debrecen - Grand Hotel Aranybika Debrecen - Grand Hotel Aranybika Debrecen - Grand Hotel Aranybika Debrecen - Grand Hotel Aranybika Debrecen -
2016. november 14.gyerekekkel járt itt
Nyáron kiválasztott és megvásárolt utazásra ősszel sikerült időt szakítanunk. Olvasva a korábbi értékeléseket, nagyon kíváncsi voltam a panzióra. Személy szerint nagyon szeretem az igényes és tiszta szálláshelyeket, ahol megbecsült vendégként érzem magam, nem utolsósorban a gyermekeket is szívesen fogadják, ezek részben teljesültek.
Royal Hotel válasza
Kedves Vendégünk !
Mi a vendég érkezésekor szóban tájékoztatjuk a vendéget az itteni lehetőségeiről, étkezésről stb. E tájékoztatás közben amit a feleségem mondott el önöknek, a gyermek ordibálva, (valami karatés beállásokat csinált közben) különböző hörgő hangokat kiadva rohangált a panzióban a recepció előtt, amitől nem lehetett értetni a beszélgetést.
2016. november 20., Royal Hotel, tulajdonos
Átlagos 2016. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Egy vasárnapi ebédidőben jártunk az étteremben. Ebben az időszakban bővebb ételválasztékot vártam, az ételek minősége átlagos vagy átlagon aluli. Viszont éhesen nem távozik onnan az ember, ez mindenféleképpen pozitívum. Kellemes a kert kiülő rész, de a kert elhanyagolt állapotban van, látszik, valaha nagyon hangulatos lehetett.