Salaam Bombay Budapest

Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel
2025.01.01-ig
Royal Club Hotel Visegrád

Salaam Bombay Budapest vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 34 helyen első értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 105 feltöltött kép
2022. augusztus 23.a párjával járt itt
Kicsit nehezen észrevehető az étterem, mert egy szürke, régi ház földszintjén helyezkedik el a Garibaldi utcában, ahol a kék táblán kívül semmi sem hívja fel a figyelmet, hogy itt indiai kajálda van. Lehet, hogy a ház építészeti előírásai nem engednek egyéb reklámozást - ez nem az étterem hibája.
Salaam Bombay Budapest - EgyébSalaam Bombay Budapest - EgyébSalaam Bombay Budapest - EgyébSalaam Bombay Budapest - Egyéb
Kiváló 2021. november 25.a párjával járt itt
Nemrég fedeztem fel ezt az indiai éttermet a munkahelyem közelében, így először a kedvezményes ebédmenüt próbáltam ki, majd vacsorázni is elmentem ide a feleségemmel. Az étterem modern berendezésű, indiai díszítő elemek nem láthatóak, modern bisztróra hasonlít.
2021. június 28.egyedül járt itt
Akik követik a beszámolóimat, talán már tudják, hogy az indiai ételek a kedvenceim közé tartoznak, amit akár minden nap szívesen ennék, meg nem unnám. Mindez igaz annak ellenére, hogy a csípős ételeket nem preferálom. Az egzotikus fűszereseket viszont annál inkább! A Salaam Bombay indai étterem éveken át működött az 5.
Salaam Bombay Budapest - EgyébSalaam Bombay Budapest - Külső képSalaam Bombay Budapest - BelsőSalaam Bombay Budapest - BelsőSalaam Bombay Budapest - MosdóSalaam Bombay Budapest - BelsőSalaam Bombay Budapest - BelsőSalaam Bombay Budapest - BelsőSalaam Bombay Budapest - Étel/italSalaam Bombay Budapest - Étel/italSalaam Bombay Budapest - Étel/italSalaam Bombay Budapest - Étel/italSalaam Bombay Budapest - Étel/italSalaam Bombay Budapest - Étel/italSalaam Bombay Budapest - BelsőSalaam Bombay Budapest - BelsőSalaam Bombay Budapest - BelsőSalaam Bombay Budapest - Külső képSalaam Bombay Budapest - Külső képSalaam Bombay Budapest - BelsőSalaam Bombay Budapest - BelsőSalaam Bombay Budapest - Étel/italSalaam Bombay Budapest - BelsőSalaam Bombay Budapest - Étel/italSalaam Bombay Budapest - Étel/italSalaam Bombay Budapest - BelsőSalaam Bombay Budapest - Külső képSalaam Bombay Budapest - BelsőSalaam Bombay Budapest - BelsőSalaam Bombay Budapest - BelsőSalaam Bombay Budapest - BelsőSalaam Bombay Budapest - Étel/italSalaam Bombay Budapest - Étel/italSalaam Bombay Budapest - Étel/italSalaam Bombay Budapest - BelsőSalaam Bombay Budapest - Belső
2019. január 2., kollégákkal járt itt
A 2014-es értékelést aktualizálom, egy legutóbbi látogatás alapján. A helyzet nagyjából változatlan, továbbra is a megszokott, jó minőségben kínálnak itt indiai ételeket, szép, autentikus környezetben, az illusztris belvárosi helyszínhez képest elfogadható áron. Továbbra is van 2 fogásos ebédmenü, ún.
Kiváló 2018. március 14.a párjával járt itt
A DiningCity Országos Étterem Hét keretén belül foglaltunk ide párommal egy asztalt, s nem csalódtunk. A kiszolgálás remek volt, a személyzet nagyon kedves és figyelmes - de nem tolakodó: ha valami elfogyott, szinte azonnal megkérdezték, hogy hozhatnak-e még belőle. Kifejezetten különleges, nem hagyományos ízvilágú éttermet kerestünk, s teljesen elégedettek voltunk a választásunkkal.
Salaam Bombay Budapest - Étel/italSalaam Bombay Budapest - Étel/ital
2014. november 21., kollégákkal járt itt
Ezt az indiai éttermet eddig még nem próbáltam, ritka kivételek közé tartozik Budapesten. Az egyik kollégám javaslatára választottuk a helyet. Hétköznap 2 féle (húsos vagy vegetáriánus) menüt kínálnak kedvező áron (1490 Ft, csak a főétel 990 Ft). 2 féle levesből lehetett választani, én a sárga lencseleves - rizzsel - mellett döntöttem, a másik leves csípős volt.
Salaam Bombay Budapest a térképen
1054 BudapestGaribaldi u. 4
• légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • gyerekmenü • házhozszállítás
indiai