SarkiTanszék Budapest

Wellness élmények előfoglalással
Ensana Thermal Hévíz

SarkiTanszék Budapest vélemények

2019. március 7.barátokkal járt itt
Vérbeli egyetemista kocsma a Móricz Zsigmond tér közelében, egy sarki pincehelyiség. L alakú alaprajz, elég sok asztallal, ülőhellyel. Ha jól láttam, csocsó és biliárdasztal is van. Naponta reggel 8-tól éjfélig nyitva tartanak. Kommersz italkínálat, olcsó árfekvés, sokféle italakció. Arany Ászok a sörcsapon.
SarkiTanszék Budapest - Külső képSarkiTanszék Budapest - BelsőSarkiTanszék Budapest - BelsőSarkiTanszék Budapest - Étel/italSarkiTanszék Budapest - Étel/italSarkiTanszék Budapest - MosdóSarkiTanszék Budapest - BelsőSarkiTanszék Budapest - Étlap/itallapSarkiTanszék Budapest - BelsőSarkiTanszék Budapest - Belső
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. július 20.barátokkal járt itt
Itt azt kapjuk, ami várható egy ilyen jellegű helyen.
Tipikus kocsma - jellegű, olcsóbb hely.
A kiszolgáló hölgyek nem viszik magukat túlzásba, csak maximum a férfiaknál.
De az alapitalok ( bor - sör ) nem drágák .
Van kis kiülős rész is.
Kissé hangos tud lenni a villamos, de persze nem állandó a zaj.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2442 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25652 feltöltött kép
2016. november 28.egyedül járt itt
A Sarki Tanszék egy egyszerű kocsma, mely az egyetemistákra alapoz, amint az kiderül a nevéből is. A kínálat kommersz, az árak alacsonyak. Értékeltem, hogy van amerikai komlós Dreher sörük, ami a nagyipari vonal egyik iható tétele. Én sajnos akkor még volánnál ültem, így egy paradicsomos cappyt kértem, ami 300 ft volt.
SarkiTanszék Budapest - BelsőSarkiTanszék Budapest - BelsőSarkiTanszék Budapest - EgyébSarkiTanszék Budapest - BelsőSarkiTanszék Budapest - EgyébSarkiTanszék Budapest - BelsőSarkiTanszék Budapest - Étlap/itallapSarkiTanszék Budapest - Külső kép