Sörpatika - Örs Vezér tere Budapest

Balance napok
Thermal Hotel Balance Lenti

Sörpatika - Örs Vezér tere Budapest vélemények

Gyenge 2019. február 24.egyedül járt itt
Igazi lepattant külvárosi csehó az Örs vezér téren, mögötte a HÉV végállomás, előtte a Sugár oldalbejárata, felette a gyalogoshíd a Sugár és az Árkád között. Éjjel-nappali nyitva tartással, legalábbis a felirat szerint. A blokkon olvasom, ez a B pavilon. Már évtizedek óta van itt ivó, bár a név lehet, hogy változott, én az elmúlt 5-6 évben már a Sörpatikára emlékszem.
Sörpatika - Örs Vezér tere Budapest - Külső képSörpatika - Örs Vezér tere Budapest - BelsőSörpatika - Örs Vezér tere Budapest - Külső képSörpatika - Örs Vezér tere Budapest - Étel/italSörpatika - Örs Vezér tere Budapest - Étlap/itallapSörpatika - Örs Vezér tere Budapest - Étlap/itallapSörpatika - Örs Vezér tere Budapest - BelsőSörpatika - Örs Vezér tere Budapest - BelsőSörpatika - Örs Vezér tere Budapest - Külső képSörpatika - Örs Vezér tere Budapest - Külső képSörpatika - Örs Vezér tere Budapest - Külső képSörpatika - Örs Vezér tere Budapest - Külső kép
2016. december 23.egyedül járt itt
Szeretem ezeket a Sörpatika-Borpatika elnevezésű helyeket, mindig is híve voltam az egészséges életmódnak, és mivel lehet kellemesebben áldozni az egészségnek, mint a sörrel és a borral? A Sörpatika a Sugár áruház mellett működik, az Őrs vezér téren, egy másik söröző [moderálva - a szerk. ] mellett.
Sörpatika - Örs Vezér tere Budapest - BelsőSörpatika - Örs Vezér tere Budapest - BelsőSörpatika - Örs Vezér tere Budapest - BelsőSörpatika - Örs Vezér tere Budapest - BelsőSörpatika - Örs Vezér tere Budapest - Étlap/itallapSörpatika - Örs Vezér tere Budapest - BelsőSörpatika - Örs Vezér tere Budapest - EgyébSörpatika - Örs Vezér tere Budapest - Külső kép