Starbucks - Baross tér Budapest

Hotel Freya Zalakaros

Starbucks - Baross tér Budapest vélemények

2055
Átlagos 2022. november 25.egyedül járt itt
Úgy beugrott a szemem elé a kivilágított cégérfelirat, ahogy kiléptem a pályaudvarról, na, hát akkor talán ott egy kávét. . . a Starbucks azért mégsem egy pályaudvari büfé. Be is tódultam egyedmagammal, de ott bent azért voltak már mások is. Sorban álltunk. Mindenféle náció, mint Ellis szigetén.
Starbucks - Baross tér Budapest - Külső képStarbucks - Baross tér Budapest - Étel/italStarbucks - Baross tér Budapest - Étel/italStarbucks - Baross tér Budapest - Étel/italStarbucks - Baross tér Budapest - Étel/italStarbucks - Baross tér Budapest - BelsőStarbucks - Baross tér Budapest - MosdóStarbucks - Baross tér Budapest - MosdóStarbucks - Baross tér Budapest - Mosdó
Kiváló 2018. augusztus 12.egyedül járt itt
5 hónappal ezelőtt voltam először Starbuck's kávézóban. Régóta szerettem volna már elmenni ide, eddig sosem volt rá lehetőségem. Egy kávé alapú csupa csokoládés jeges italt kértem, ami maga volt az álom. Eddig három alkalommal voltam ugyanabban az üzletükben, az első két alkalommal nagyon kedves volt a kiszolgálás, a barista megkérdezte a nevemet és ráírta a dobozra.
Átlagos 2017. április 20.egyedül járt itt
A Keleti pályaudvar közelében, a 7-es buszok megállójánál lévő Starbucks Kávézó. A dizájn és a dekoráció hasonló, mint a többi Starbucks-ban, nagy alapterületű, nagy belmagassággal, galériás, és még kiülős asztalok is vannak az utcán a bejárat mellett, de ez szerintem több okból is kerülendő, egyrészt a jelentős autós és buszforgalom kipufogógázok, másrészt az utcán csapatozó nem túl kulturált egyének miatt.
Starbucks - Baross tér Budapest - Külső képStarbucks - Baross tér Budapest - Étel/italStarbucks - Baross tér Budapest - BelsőStarbucks - Baross tér Budapest - BelsőStarbucks - Baross tér Budapest - BelsőStarbucks - Baross tér Budapest - BelsőStarbucks - Baross tér Budapest - BelsőStarbucks - Baross tér Budapest - BelsőStarbucks - Baross tér Budapest - Étel/italStarbucks - Baross tér Budapest - Külső képStarbucks - Baross tér Budapest - Étel/ital