Stefánia Étterem - Honvéd Kulturális Központ Budapest

Így is ismerheted: Regiment Étterem
Ez a hely megszűnt!
étterem
Stefánia Étterem - Honvéd Kulturális Központ Budapest
Stefánia Étterem - Honvéd Kulturális Központ BudapestStefánia Étterem - Honvéd Kulturális Központ Budapest

Hotel Elixír Mórahalom - 2 éjszakás ajánlat
2025.01.01-ig
Hotel Kiss Tata

Stefánia Étterem - Honvéd Kulturális Központ Budapest vélemények

2017. december 26.barátokkal járt itt
Legelőször, mikor itt jártunk kifogástalan ételt tálaltak. Más alkalommal bátor kísérletet tettem és választottam egy másik ételt. Sajnos melléfogtam. Pulyka
camembert-tel és barackkal. Ez nem sikerült. Kiszáradt a hús és a barack savanyú volt én édesre számítottam. A másik étel rendben volt.
2016. május 8.családjával járt itt
A Stefánia és a Thököly út sarkán található pizzéria népszerű hely. A parkolás elsőre nem tűnik egyszerűnek, mert a Stefánia felől csak feljebb lehet megállni, a Thökölyn pedig sehol, viszont a szomszédos egyirányú mellékutcában jó eséllyel lehet szabad helyet találni.
Stefánia Étterem - Honvéd Kulturális Központ Budapest - Külső képStefánia Étterem - Honvéd Kulturális Központ Budapest - BelsőStefánia Étterem - Honvéd Kulturális Központ Budapest - BelsőStefánia Étterem - Honvéd Kulturális Központ Budapest - BelsőStefánia Étterem - Honvéd Kulturális Központ Budapest - Külső képStefánia Étterem - Honvéd Kulturális Központ Budapest - EgyébStefánia Étterem - Honvéd Kulturális Központ Budapest - Külső kép
2016. március 25.a párjával járt itt
Ez a hely sosem okoz csalódást. Egyszerű pizzéria, de teljesen korrekt. A pizzán kívül van sokféle étel, de mi annyira szeretjük itt a pizzát, hogy sose jutottunk el odáig, hogy sok mást kipróbáljunk, valahogy mindig a pizza mellett döntünk. :)
Van egy külső rész, ahol az utca látható és egy belsőbb is, ha valaki nem szeretné, hogy kintről lássák.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2015. január 26., üzleti partnerrel járt itt
Pizzájuk híresen finom, jól néznek ki az ételek, füstölt sajtos csodacsibe - tényleg az. Középáras, normális, átlagosan hangulatos, kiszolgálás korrekt. Bármikor "használható". Nyáron is jó, és a Thököly út zaja sem szűrődik be. Egyetlen negatívum (én erre érzékeny vagyok): a padló nem egyenes, hanem lejt, ez nyilván a hozzáépítés és a jó öreg magyar vízmérték miatt van.
Kiváló 2014. június 11.a párjával járt itt
Nagyon hangulatos étterem, finom és bőséges ételekkel.Kedves a kiszolgálás és az árak is rendben vannak.Szívesen ajánlom másoknak is!
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 24 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. május 29.barátokkal járt itt
Barátokkal látogattuk meg a Stefánia Éttermet egy fárasztó nyári nap végén és nem is csalódtunk: hozta a színvonalat, amit vártunk. Az ételek (vagy legalábbis a pizza, ugyanis csak erről tudok nyilatkozni) ízletesek és árban sincs elszállva az étterem.