3,1

2025.04.05-ig
Hunguest Hotel Gyula

Szamóca Cukrászda Budapest vélemények

Gyenge 2019. augusztus 21.a párjával járt itt
A Szamóca-rajongó szomszéd unszolására mentünk el újra a helyre, hááááát, nem kellett volna. A fagyi továbbra is egyenízű, túlédes, puha (pillanatok alatt olvad), teljesen egyetértek az előző értékelővel, mi sem ettük meg, inkább elugrottunk a XVI. kerületben nemrég nyitott új cukrászdába, ott szuper a fagyi.
Gyenge 2019. július 28.egyedül járt itt
A 16. kerület kertvárosi részén található, a HÉV megállótól nem lehet rálátni, így vélhetően csak a környékbeliek ismerik. A feliratok alapján a vele szemben lévő Limoncello Pizzériával közös tulajdonos lehet. Kívülről kellemes megjelenésű saroképület terasszal. Úgy jöttem ide, hogy állítólag itt kapható a kerület legjobb fagylaltja.
Szamóca Cukrászda Budapest - Külső képSzamóca Cukrászda Budapest - Étel/ital
Gyenge 2018. szeptember 1.barátokkal járt itt
A helye nagyon rosz eldugott és forgalmatlan az épület kicsi nyáron le sem lehet ülni egy székre sem. A kiszolgálás lassú a pultosok leereszkedőek és illetlenek nem köszönnek nem adnak elegendő szalvétát lassúak stb. A fagylalt finom de nincs eléggé lehűtve így szétfolyik és elásztatja a tölcsért emiatt kikell dobni a fagylaltot.
Átlagos 2018. július 4.gyerekekkel járt itt
A Szamócát a cukrászda környékről elszármazott szomszédunk ajánlotta a figyelmünkbe, aki a családjával - bár kicsit messzebb lakunk innen - a mai napig visszajár ide fagyizni. No, gondoltuk, akkor ez valami egészen különleges fagyi lehet, így egyik vasárnap mi is felkerekedtünk megkóstolni.
2017. augusztus 16.egyedül járt itt
A környék legnagyobb forgalmú cukrászdája és fagyizója, egy meleg vasárnap délután garantáltan sokat kell a fagyira várni, mert nagy a sor.
Ár/érték arányban kedvező, 250 Ft-ért nagy adagot adnak. A fagyi nem kiemelkedő, de azért finom.
A kiszolgálás pörgősg.
Többségében hagyományos cukrásztermékeik vannak, és nekem túl édesek, de ez nyilván ízlés kérdése.
Aki erre jár, érdemes kipróbálni a fagyit.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 49 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 289 feltöltött kép
2017. július 14.gyerekekkel járt itt
A környék szerintem legnagyobb forgalmú cukrászdája. Nagy melegben hosszú sor áll a fagyispultnál, hiszen nem kis gombócokat, hanem nagy gömböket adnak 250 Ft-ért, és az édes tölcsérért sem kell pluszban fizetni. Több kiszolgáló is van egyszerre, nagy a pörgés, így a sor is gyorsan halad.