Szegedi Halászcsárda Budapest

csárda, étterem, halászcsárda
Szegedi Halászcsárda Budapest
Szegedi Halászcsárda BudapestSzegedi Halászcsárda Budapest
Szegedi Halászcsárda BudapestSzegedi Halászcsárda Budapest

Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz

Szegedi Halászcsárda Budapest vélemények

Kiváló 2018. augusztus 30.gyerekekkel járt itt
Először próbáltuk ki a családdal ezt az igazán szép helyen lévő éttermet. A limonádé nagyon finom, a kétszemélyes haltál bőven elég 3 személynek, amire a pincér figyelmeztetett is, ezért nagyon hálásak is voltunk. A tálalás is kiváló, gusztusos volt, és nem csak a halételeké. Az adagok bőségesek, 5,5 főre (egy gyermek is volt velünk) 30.
Kiváló 2018. június 18.egyedül járt itt
Nagy múltú, turisták körében is rendkívül népszerű magyaros halétterem a pesti Duna-parton, fullos dunai panorámával, kilátással a Gellért-hegyre, Citadellára, Budai Várral, Szabadság hídra. Egy olyan étterem, ahová szívesen elhoznék külföldi vagy vidéki barátokat, rokonokat, mert maga a hely is élményszámba megy.
Szegedi Halászcsárda Budapest - MosdóSzegedi Halászcsárda Budapest - Étel/italSzegedi Halászcsárda Budapest - Étel/italSzegedi Halászcsárda Budapest - BelsőSzegedi Halászcsárda Budapest - Külső képSzegedi Halászcsárda Budapest - Étel/italSzegedi Halászcsárda Budapest - Étel/italSzegedi Halászcsárda Budapest - Étel/italSzegedi Halászcsárda Budapest - BelsőSzegedi Halászcsárda Budapest - Étel/italSzegedi Halászcsárda Budapest - BelsőSzegedi Halászcsárda Budapest - MosdóSzegedi Halászcsárda Budapest - Étel/italSzegedi Halászcsárda Budapest - Étlap/itallapSzegedi Halászcsárda Budapest - Külső képSzegedi Halászcsárda Budapest - Külső képSzegedi Halászcsárda Budapest - Külső képSzegedi Halászcsárda Budapest - Külső képSzegedi Halászcsárda Budapest - BelsőSzegedi Halászcsárda Budapest - Étlap/itallapSzegedi Halászcsárda Budapest - Étlap/itallapSzegedi Halászcsárda Budapest - BelsőSzegedi Halászcsárda Budapest - Étel/italSzegedi Halászcsárda Budapest - Külső képSzegedi Halászcsárda Budapest - Külső képSzegedi Halászcsárda Budapest - Külső kép
Gyenge 2018. február 6.barátokkal járt itt
Meghívott barátaimmal közösen kedveljük a halételeket. Tekintettel arra, hogy a szegedi Roosevelt téri halászcsárdában sokszor és finom halételeket ettünk már és úgy tudom itt Pesten ugyanaz a tulaj működteti e halászcsárdát, ezért foglaltattam a kis csoportunknak asztalt egy estebéd elköltéséhez. Már a fogadtatás elég fura volt.
Kiváló 2017. december 3., csoporttal járt itt
Ismerősökkel voltunk itt, a halászlé mindenkinek nagyon ízlett. A kis adag is bőségesen elég volt. Párom megkóstolta a pontypaprikást házi túrós csuszával, ami nagyon ízlett neki. A kiszolgálás gyors volt. A kilátás nagyon szép volt a Dunára, illetve a budai oldalra. A zenekar jó hangulatot adott. Ha Szegeden járunk, a szegedi éttermet is ki fogjuk próbálni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2016. november 20.a párjával járt itt
Párommal jártunk itt, bár annyira nem szeretem a halat, és itt inkább a halételekre helyezik a hangsúlyt gondolom. Nem is halat választottam, rosszul tettem. . . . nagyon kiszárított mandulás csirkemellet ettem. Férjem pacalt evett, melyet kis zománcozott lábaskába szervíroztak, de ízre az sem volt az igazi. A hangulatról cigányzenészek gondoskodtak.
Kiváló 2016. június 2.gyerekekkel járt itt
Az Erzsébet hid közelében hangulatos csárda, a kilátás lenyügöző. Kedves, segitő személyzet, kiváló kiszolgálás, még soha sem csalódtunk. Ha Pesten járunk csakis itt ebédelünk, általában harcsapaprikást túrós csúszával és rántott harcsát és mondhatom fantasztikus minden alkalommal. (Egyedül nem tetszik az illemhely, valahogy ijesztő lépcsők vezetnek le. )
Kiváló 2016. május 2.gyerekekkel járt itt
Már a bejáratnál hirdeti magát az impozáns méretű Guinness-könyvbe illő bogrács. Kedvesen kínáltak hellyel és innét kezdve folyamatosan a felszolgálók látókörében voltunk. Férfiaknak halászlé, a kényeskedő hölgyeknek pedig májgaluska-leves volt az ízlelőbimbók indítója. Nem sokat hagytunk az asztal közepére kirakott bogrács alján.
Szegedi Halászcsárda Budapest - Külső képSzegedi Halászcsárda Budapest - Külső képSzegedi Halászcsárda Budapest - Külső képSzegedi Halászcsárda Budapest - Étel/italSzegedi Halászcsárda Budapest - Étel/italSzegedi Halászcsárda Budapest - Étel/italSzegedi Halászcsárda Budapest - Étel/italSzegedi Halászcsárda Budapest - Étel/italSzegedi Halászcsárda Budapest - Étel/italSzegedi Halászcsárda Budapest - Étel/italSzegedi Halászcsárda Budapest - Étel/italSzegedi Halászcsárda Budapest - Étel/italSzegedi Halászcsárda Budapest - Étel/italSzegedi Halászcsárda Budapest - Étel/italSzegedi Halászcsárda Budapest - BelsőSzegedi Halászcsárda Budapest - BelsőSzegedi Halászcsárda Budapest - BelsőSzegedi Halászcsárda Budapest - EgyébSzegedi Halászcsárda Budapest - Étel/ital