á table! - Corvin Plaza Budapest

Hunguest Hotel Gyula

á table! - Corvin Plaza Budapest vélemények

2076
2023. június 4.egyedül járt itt
(A 2-3 napja írt értékelésem eltűnt valahol az éterben, talán az éjfél környéki közlés miatt) Szóval, egy elég vacak ebéd után az emeletről elmenekültem és kerestem valami helyet, ahol megváltoztathatnám a szám utóíz-összetételét. Átnézve a korláton megpillantottam a mélyben az á table!
á table! - Corvin Plaza Budapest - Belsőá table! - Corvin Plaza Budapest - Étel/italá table! - Corvin Plaza Budapest - Étel/italá table! - Corvin Plaza Budapest - Étel/italá table! - Corvin Plaza Budapest - Belsőá table! - Corvin Plaza Budapest - Külső képá table! - Corvin Plaza Budapest - Belső
Kiváló 2023. március 19. járt itt
Több alkalommal szóvá tettem már azt a negatív tapasztalatot, hogy a hálózatok növekedésével a színvonal, a minőség gyakorta elkezd csökkenni. Itt most nem nevezném meg a helyeket, a témába vágó értékeléseknél leírtam. Üdítő kivétel számomra az Á Table bisztró és kávézó csapat, akiknél ezt nem tapasztaltam.
á table! - Corvin Plaza Budapest - Külső képá table! - Corvin Plaza Budapest - Belsőá table! - Corvin Plaza Budapest - Étel/italá table! - Corvin Plaza Budapest - Étel/italá table! - Corvin Plaza Budapest - Étel/italá table! - Corvin Plaza Budapest - Étel/italá table! - Corvin Plaza Budapest - Belsőá table! - Corvin Plaza Budapest - Étel/italá table! - Corvin Plaza Budapest - Étel/ital