Taj Mahal Indiai Étterem Budapest

Pihentető Vital wellness napok
Hotel Vital Zalakaros

Taj Mahal Indiai Étterem Budapest vélemények

Kiváló 2017. szeptember 28.családjával járt itt
Nemrégiben férjem születésnapját ünnepeltük az étteremben. Mivel az ünnepelt nagyon szereti a bárányt, választásunk a Taj Mahal Indiai étteremre esett. Családostól voltunk itt és mindenki elégedett volt a választott étellel. Bárányból és csirkéből készült ételeket ettünk.
Kiváló 2016. július 11.a párjával járt itt
Angliában tettem szert a curry függőségre, hidd el, nem szerencsés ha vidékre visszakölzötöl Magyarországra :D
A dekor, a kiszolgalok és a zene mind hozzájárul az inidia feelinghez, ami bár elengedhető, persze plusz jó élményt ad.
Kiváló 2015. október 28.egyedül járt itt
A Taj Mahal környéke nem igazán bizalomgerjesztő, a Szondi utca ezen része és a környező utcák is elég lepusztultak, maga az épület, amelyben az étterem található, kívülről nem valami hívogató. Egy egyszerű saroképület, az ablakokon nem lehet belátni, az ajtón becsukva, nincs rajta "nyitva" tábla.
Taj Mahal Indiai Étterem Budapest - Külső képTaj Mahal Indiai Étterem Budapest - BelsőTaj Mahal Indiai Étterem Budapest - BelsőTaj Mahal Indiai Étterem Budapest - MosdóTaj Mahal Indiai Étterem Budapest - Étel/italTaj Mahal Indiai Étterem Budapest - Étel/italTaj Mahal Indiai Étterem Budapest - Étel/italTaj Mahal Indiai Étterem Budapest - Étlap/itallapTaj Mahal Indiai Étterem Budapest - BelsőTaj Mahal Indiai Étterem Budapest - BelsőTaj Mahal Indiai Étterem Budapest - Étlap/itallapTaj Mahal Indiai Étterem Budapest - BelsőTaj Mahal Indiai Étterem Budapest - Étel/ital
Kiváló 2014. december 9.családjával járt itt
Vacsora vendégként vettem részt ebben az étteremben, nagyon kellemes meglepetés volt számomra, hogy autentikus ruhában szolgáltak fel (igaz, tél lévén, féltettem a lányokat, hogy megfáznak), nagyon tetszett a különleges felszolgálás, kis bográcsokba, előételnek egy nagy közös tál, sok-sok finomsággal, helyi specialitással, nagyon finom főétellel.
Taj Mahal Indiai Étterem Budapest - EgyébTaj Mahal Indiai Étterem Budapest - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 15 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. augusztus 16. járt itt
a lányok érdekes autentikus szerű ruhában érkeznek, az ételek fura kis kocsin, fura kis edényekben. a tv-ben indiai képek. ezeket leszámítva az étel jó, nincs elszállva, kedvesek, van egy sajátos "indiai" hangulata a 6. kerület közepén. sokféle finomságot ettem, a panír és a mangó fagyi nagy kedvenc. ajánlom annak, aki szereti az indiai konyhát, vagy vega.
Taj Mahal Indiai Étterem Budapest a térképen
1067 BudapestSzondi u. 40.
• légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • étel elvitelre • sportközvetítés
indiai