Tátra Cukormentes Cukrászda Budapest

Spa ajánlat fürdőbelépővel
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Tátra Cukormentes Cukrászda Budapest vélemények

Átlagos 2019. március 25.egyedül járt itt
Cukormentes választéka nem túl nagy, de jelenleg még elég kevés cukrászda foglalkozik ilyen süteményekkel. A sima süteményekből elég nagy választéka van és italok is fogyaszthatóak helyben. Sajnos a cukrászda nagyon kicsi, első ránézésre alkalmatlannak találtam, hogy beüljek és ott fogyasszam el a megvásárolt édességeket.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 38 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. március 21.egyedül járt itt
A XIII. kerület szívében a Tátra utcában helyezkedik el ez a cukrászda, ami attól különleges, hogy cukormentes diétás és finom édességeket lehet kapni. Nem vészes az ára, és nagyon-nagyon finom. Én idén tőlük rendeltem a gesztenyés-, és a mákos bejglit, és nem lehetett megmondani, hogy édesítőszerrel készült.
2016. április 6.egyedül járt itt
Bár itt lakom a közelben, amikor cukros diétán voltam, viszont vágytam némi süteményre, a Balzac utcai, szintén cukormentes cukrászdát és a Pannónia utcai vegán cukit látogattam, itt sosem jártam még. Most már igazán ez sem nagy kihívás, hogy cukormentes sütit találjunk bárhol a városban, mert a legtöbb normál cukrászdában is kínálnak 1-2 féle cukormentes finomságot.
Tátra Cukormentes Cukrászda Budapest - Étel/italTátra Cukormentes Cukrászda Budapest - Étel/italTátra Cukormentes Cukrászda Budapest - BelsőTátra Cukormentes Cukrászda Budapest - Külső képTátra Cukormentes Cukrászda Budapest - Étel/italTátra Cukormentes Cukrászda Budapest - Étel/italTátra Cukormentes Cukrászda Budapest - Étel/italTátra Cukormentes Cukrászda Budapest - Étel/italTátra Cukormentes Cukrászda Budapest - Belső
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2442 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25652 feltöltött kép
Gyenge 2016. február 18.egyedül járt itt
Január 14. jó nap volt sok helyre eljutottam a párommal, köztük jó pár öt csillagos is volt. Statisztikai szükségszerűségnek mondható, hogy volt közte gyenge is. Míg ő a Tátra utcában szépítkezett, én a Tütü lébárban majd a Tátra cukrászdában húztam meg magam. Előbbiről már írtam, utóbbi most kerül kivesézére.