Teátrum Café & Bistro Budapest

Napi ár reggelivel
Sándor Hotel Pécs

Teátrum Café & Bistro Budapest vélemények

Kiváló 2018. szeptember 8.egyedül járt itt
Nagymező utca, az Operettszínház impozáns, fáradt rózsaszínű épülete, bal oldalon a jegypénztár, jobb oldalon a kávézó. Szerintem jó kezdeményezés, hogy a színházakat nyitottá teszik ily módon a "külsős" látogatók számára, nemcsak azoknak, akik valamelyik előadásra jegyet vettek. Megjegyzem, ide kifejezetten az ittjartam.
Teátrum Café & Bistro Budapest - Külső képTeátrum Café & Bistro Budapest - BelsőTeátrum Café & Bistro Budapest - Étel/italTeátrum Café & Bistro Budapest - MosdóTeátrum Café & Bistro Budapest - MosdóTeátrum Café & Bistro Budapest - Étel/italTeátrum Café & Bistro Budapest - Étel/italTeátrum Café & Bistro Budapest - BelsőTeátrum Café & Bistro Budapest - BelsőTeátrum Café & Bistro Budapest - Étlap/itallapTeátrum Café & Bistro Budapest - Külső képTeátrum Café & Bistro Budapest - Külső képTeátrum Café & Bistro Budapest - Külső kép
Átlagos 2018. június 14., csoporttal járt itt
Az Operettszínházba délutáni előadásra érkeztünk, s előtte közös ebéd volt a "Teátrum Café"-ban. A helyiség és a berendezés nagyon szép. A menü átlagos, vagy kicsivel átlag alatti, a kiszolgálás gyors. Az ebéd a csoportnak közösen lett rendelve és fizetve, azonban amit mellé kértünk (ital, kávé, stb) saját magunk fizettük.
Teátrum Café & Bistro Budapest - Belső
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt márFelfedező - 89 helyen első értékelőNépszerű író - 183 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1097 feltöltött kép
Átlagos 2018. április 17.a párjával járt itt
A Teátrum Café tulajdonképpen a Kálmán Imre Teátrum színházi büféje. De betérhet bárki, aki arra jár, a színházjegyet csak a nézőtérre lépés előtt kérik. Gyakorlatilag egy szokásos kávézó. Este. Napközben bisztró, még ebédmenüt is kínál. Én az esti formáját ismerem, ilyenkor már színházi büfének néz ki.
Teátrum Café & Bistro Budapest - Külső képTeátrum Café & Bistro Budapest - BelsőTeátrum Café & Bistro Budapest - BelsőTeátrum Café & Bistro Budapest - BelsőTeátrum Café & Bistro Budapest - Étel/ital