Thai Chili Wok Bar Budapest

Örökifjak 62+
Thermal Hotel Visegrád

Thai Chili Wok Bar Budapest vélemények

Kiváló 2019. október 22.barátokkal járt itt
Egyik ismerősöm ajánlása alapján mentem oda először, mert azt mondta,autentikusak az ízek. Tényleg finomak az ételek, és gyorsan elkészülnek. Széles a választék is: előételek, levesek, tésztás/rizses főételek, desszertek. Már többször jártam ott, szerencsére nem romlik a minőség. Nagyon tetszik a berendezés, igényes, nem "gyorséttermi".
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2019. augusztus 18.a párjával járt itt
Véletlenül találtuk ezt az éttermet. Nagyon finomak voltak az ételek és gyorsan el is készült. Nem hasonlított a thai gyorsetterem lánc eteleire. Nekünk jobban bejott.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 42 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2017. december 17.barátokkal járt itt
Az étterem berendezése nagyon kellemes milliő. A kínálat áttekinthető, képes, jó leírással. A pultnál kérjük, számmal kijelezve nem túl sokára elkészült az étel is. Az adagok is pont jók. Szóval minden tökéletes, de az ételekről nem tapasztaltam azt, hogy húúú azta ez valami isteni, jó, de nem hagyott maradandó nyomot, magáért az ételért nem mennék vissza.
Kiváló 2017. június 14.barátokkal járt itt
Az összes thai étterem közül a Thai Chili ételei a legautentikusabb ízvilággal rendelkeznek. Az egyetlen thai étterem, ahova bármikor szívesen megyek. A pirított rizs a kedvencem, mindig azt rendelek és ugyanazt az ízt kapom, minden egyes alkalommal, tehát nem romlik a minőség. Az összes eddigi barátom, akit elvittem ide, szintén függővé vált. :)
Thai Chili Wok Bar Budapest - Étel/ital
2015. október 28.egyedül járt itt
Bevallom, a Thai Chili létezéséről itt olvastam először, pedig csak pár percre lakom innen, s számtalanszor járok erre, de valahogy eddig nem tűnt fel a létezése. Ha nem is vagyok a legnagyobb thai-konyha fanatikus, de alapvetően az ázsiai konyhát kedvelem, de inkább a rizses alapú ételeket, a tésztásakat kevésbé.
Thai Chili Wok Bar Budapest - Étel/italThai Chili Wok Bar Budapest - Étlap/itallapThai Chili Wok Bar Budapest - MosdóThai Chili Wok Bar Budapest - BelsőThai Chili Wok Bar Budapest - BelsőThai Chili Wok Bar Budapest - BelsőThai Chili Wok Bar Budapest - BelsőThai Chili Wok Bar Budapest - Külső képThai Chili Wok Bar Budapest - Külső képThai Chili Wok Bar Budapest - EgyébThai Chili Wok Bar Budapest - Külső képThai Chili Wok Bar Budapest - BelsőThai Chili Wok Bar Budapest - BelsőThai Chili Wok Bar Budapest - Külső kép
Kiváló 2015. április 30.barátokkal járt itt
Az eddigi legautentikusabb, legízletesebb és ezáltal legfinomabb thai ételek készítői. Megszokott csapatunkkal jártuk végig a Budapesten fellelhető Pad Thai éttermeket, de ez az az egyetlen állomás, ahova azóta is visszajárunk. A többit el is felejtettük. . . A többször Thaiföldön járt ismerőseim csak annyit mondtak az ételeket megkóstolván: "ugyanolyanok, mint ott!
Thai Chili Wok Bar Budapest - Étel/ital
Gyenge 2014. január 4.a párjával járt itt
Kiszolgálók kedvesek, de az ételek kiadása hagy maga után kivánni valót. Pl. a megrendelt levesünket más vitte el, és nem is tűnt fel a kiszolgálóknak. Sokat kellett várni az ételre. Az ételek átlagos minőségűek, mély nyomot nem hagytak. Ár/érték arányban gyenge az étterem. A sok vendég kiszolgálását nem bírta el sem a személyzet, sem a hely mérete.
Kiváló 2014. január 3.családjával járt itt
A Pad Thai modell remek képviselője. Minden friss, üde, az adagok tisztesek, az árak korrektek, a fűszerezés kiváló, aki szereti a wokban frissen készült ételeket, annak törzshelye lehet. A népszerűsége meglehetős, ottjártunkkor tele volt a hely, örültünk, hogy kaptunk asztalt.
Thai Chili Wok Bar Budapest - Külső képThai Chili Wok Bar Budapest - Étel/italThai Chili Wok Bar Budapest - Étel/italThai Chili Wok Bar Budapest - Étel/ital
Thai Chili Wok Bar Budapest a térképen
1137 BudapestJászai Mari tér 6.
• Maestro kártya elfogadás
H-V