The Selection Budapest

2024.06.30-ig
Átrium Hotel Harkány

The Selection Budapest vélemények

Kiváló 2019. november 10.a párjával járt itt
Úgy látom, a régebbi hozzászólások óta megváltozott a bisztró profilja, most ugyanis a BBQ a fő vonal. Faszén tüzelésű PIT smokerben alacsony hőfokon, órákig füstölt húsok terjesztik a hely jó hírét. Húsok, burgerek, saláták, finom szószok szerepelnek az étlapon. A burgerek árát látva néhányszor felszisszenek, de tény, hogy izgalmas összeállítások.
The Selection Budapest - Étel/italThe Selection Budapest - Étlap/itallapThe Selection Budapest - Étlap/itallapThe Selection Budapest - Étlap/itallapThe Selection Budapest - Étlap/itallapThe Selection Budapest - Étlap/itallapThe Selection Budapest - Étlap/itallapThe Selection Budapest - Étlap/itallapThe Selection Budapest - BelsőThe Selection Budapest - BelsőThe Selection Budapest - BelsőThe Selection Budapest - Külső kép
Kiváló 2018. május 25.barátokkal járt itt
A The Selectionre a Tripadvisor-on figyeltem fel, igen jók az értékeléseik. Amikor első ízben jártam náluk, akkor sajnos épp felújítás alatt állt a hely. Vélhetően jót tette a helynek séfcsere, mert az én tapasztalataim sokkal jobbak voltak, mint a tárgyilagosságáról és hozzáértéséről ismert Zigzag kollegináé.
The Selection Budapest - Étlap/itallapThe Selection Budapest - BelsőThe Selection Budapest - Étel/italThe Selection Budapest - Étel/italThe Selection Budapest - Étel/italThe Selection Budapest - Étel/italThe Selection Budapest - Étel/ital
Átlagos 2017. augusztus 7., kollégákkal járt itt
Az Október 6. és az Arany János utca sarkán korábban egy angol pub működött, de az elmúlt 1 évben már eléggé halódott, pedig az Október 6. utca már szinte végig kajálós utcává alakult át, ahová nagyon sokan járnak enni, szóval ha jó lett volna a hely, itt biztos, hogy életképes és sikeres lehetett volna.
The Selection Budapest - Külső képThe Selection Budapest - Külső képThe Selection Budapest - Étlap/itallapThe Selection Budapest - Étlap/itallapThe Selection Budapest - Étlap/itallapThe Selection Budapest - Étlap/itallapThe Selection Budapest - Étel/italThe Selection Budapest - Étel/italThe Selection Budapest - BelsőThe Selection Budapest - MosdóThe Selection Budapest - Étel/italThe Selection Budapest - BelsőThe Selection Budapest - Külső képThe Selection Budapest - Külső kép