1,5

Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Törzshely Terasz & Étterem Budapest vélemények

Szörnyű 2018. január 25.a párjával járt itt
A környéken jártam, hát másodmagammal betértem, egy gyors menüebédben reménykedve. A városban sok helyen lehet ilyen árkategóriában egy egyszerű, ámde ízletes menüt kapni. Hát rendeltünk két menüt, hozzá egy nesteát és egy pohár szódát. A pincér hamarosan letett az asztalra két nesteát.
Gyenge 2017. december 23.gyerekekkel járt itt
Egy temetés után - előre lefoglalással - rendeltem ebédet a gyászoló családnak 18 főre ebben az étteremben. A két féle menü ebéd jó ízű volt, finom volt a falusi húsleves és marhahúsleves is, a rántott és natúr szelet vegyes körettel, valamint a marhapörkölt tarhonyával is ízletes volt, bár az utóbbit elsózták.
Szörnyű 2016. május 3.a párjával járt itt
Az étlap karikákkal volt összefűzve, de gondolom valamikor széteshetett, mert összevissza rakták újra össze. köretekkel kezdődött, majd kávéval folytatódott. konyhafőnök, tulajdonos neve nem szerepelt rajta. A pincérnő amikor kértem egy pohár száraz vörös folyóbort, és megkérdeztem, hogy milyen van, azt válaszolta, hát száraz.
Szörnyű 2016. január 8.családjával járt itt
Katasztrófa! A pincér kisasszony nem tudta, hogy mi az előétel. Miután előkerült és tisztáztuk, (30 perc) sikerült megértenie. Nagykabátban ültünk, mert dermesztő hideg volt az egész teremben, sikerült megbeszélnünk a rendkívűl gazdag étlapból a választásunkat. Itt jött a jelzett katasztrófa!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat
Szörnyű 2016. január 8.családjával járt itt
Az újesztendő 2. napján a Farkasréti temetőben voltunk a családdal. Utána bementünk a Törzshely Terasz Étterembe ebédelni. Így utólag. . . . ez egy nagyon rossz döntés volt. Az étteremben hihetetlen hideg volt és gondolom ezért volt a pincér hölgy is lelassúlva. Nagyon nehezére esett a vendégek kiszolgálása.