Trófea Grill Étterem - Visegrádi utca Budapest

étterem, önkiszolgáló
Trófea Grill Étterem - Visegrádi utca Budapest
Trófea Grill Étterem - Visegrádi utca BudapestTrófea Grill Étterem - Visegrádi utca Budapest

Hotel Residence Siófok - Pünkösd
Hotel Residence Siófok
Hotel Kumánia Kisújszállás - Pünkösdi kikapcsolódás
Pünkösdi kikapcsolódás
05.17-20.
Hotel Kumánia Kisújszállás

Trófea Grill Étterem - Visegrádi utca Budapest vélemények

Kiváló 2016. május 23.a párjával járt itt
Párom születésnapját ünnepeltük itt kettesben. Rengeteget hallottam a helyről, és mivel meglehetősen nagy étkű vagyok, már a korlátlan fogyasztás gondolatára is összefolyt a nyál a számban. Kicsit féltem tőle, hogy a nagy előzetes beharangozás és ismerőseim pozitív vélekedése túlságosan magas elvárásokat ébreszt bennem, és nem fog annyira lenyűgözni a hely, de szerencsére tévednem kellett.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
2016. május 12., kollégákkal járt itt
Kollegákkal mentünk az étterembe vacsorázni. A külön felszolgált libamáj nagyon finom volt. Az italok tekintetében a koktélok nagy csalódást okoztak, egyrészt, mert minőségi koktél nem volt benne, másrészt valahogy nem olyanok voltak, mint amilyennek lennie kéne. A limonádé sem volt ízletes. Node nem csak inni megy ide az ember, lássuk hát az ételeket!
Kiváló 2016. május 5.családjával járt itt
Minden végzős számára az év egyik legfontosabb eseménye a ballagás. A családom egy fantasztikus vacsora keretében ünnepelte meg ezt a jeles napot. A helyszínválasztás és a szervezés nagy része édesapámra hárult, aki a Trófea mellett döntött. Remek választás volt, hiszen mindenki olyan ételt fogyaszthatott amilyet csak kívánt.
Kiváló 2015. október 27.a párjával járt itt
Mindig kellemes élmény a Trófeába jönni! Nagyon szeretem, hogy széles a választék, nem csak egyféle ételt eszik az ember egy vacsora alkamával, hanem többféle finomságot is megkóstolhatunk. Mindig frissek az ételek, rendszeresen töltik. A grillpult kínálatával is elégedett vagyok. A pincérek kedvesek és figyelmesek, bőven ellátnak innivalóval :)
Átlagos 2015. október 26., kollégákkal járt itt
Az étterem frekventált helyen helyezkedik el, belső kialakítása azonban - elrendezés tekintetében - rendkívül zsúfolt. Az asztalok nagyrészt egymással párhuzamosan helyezkednek el, így egy nagyobb társaság fogadása esetén a többi éttermi vendég számára a közlekedés - a saját asztala és az ételes pultok között - gondot okoz.
Kiváló 2015. szeptember 9.családjával járt itt
Unokám születés napját tartottuk az étteremben. Nem először jártunk itt. Ki merem mondani törzsvendégek vagyunk. Az ételek ízletesek, nagy választék van. Megtalálható minden ami egy ebéd, vagy vacsorához kell. Az italok is megfelelőek. Másoknak is ajánlottuk, hogy térjenek ide be. Több ismerősünk is meg volt elégedve. A felszolgálók figyelmesek, lesik a kívánságunkat.
Kiváló 2015. szeptember 9.gyerekekkel járt itt
Itt tartottuk a férjem, a két lányom születésnapját már 2. éve, több alkalommal baráti társasággal is jártam itt. Mindig segítőkész a részletekre is odafigyelő személyzettel találkoztunk. Miután a családban több születésnapos is volt az ajándék torták gyertyái évszámra személyre szabottan , mindenkinek külön zenével, pezsgővel kerültek felszolgálásra.
2015. szeptember 8.gyerekekkel járt itt
A trófea éttermek közül még csak ezt próbáltuk, de már többször jártunk itt, valahogy mindig itt kötünk ki. A svédasztalt mindig időben töltik, finomak az ételek. A gyerek részlegen kevés a játék és piszkosak is voltak - feleségem szerint. A koktélok nagyon finomak, a pincérek folyamatosan szedik a tányérokat és gyorsan hozzák az italokat. Egy kicsit zsúfoltak az asztalok.
Kiváló 2015. augusztus 25.családjával járt itt
Fenntartással érkeztem de nagyon elégedetten távoztam. Mindegyik étel, amit kóstoltam finom és ízletes volt. Frissen grillezett ételeket és a leveseket nagyon ajánlom.
Pincérek figyelmesek és nagyon kedvesek voltak, pedig 12-en voltunk a rosszabb fajtából.
Az ár-érték arány nagyon rendben van.
Ja, a sütemények is nagyon finomak voltak.
Mindenkinek ajánlom! ! ! !
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 26 hasznos szavazat
Kiváló 2015. június 13.a párjával járt itt
Párommal tegnap este ünnepeltük a szülinapomat. Mondhatom isteni volt, mint minden itt eltöltött idő, vacsora, stb, bár most volt egy fiatal új pincérfiú, aki mondhatni nem volt minden percben a helyzet magaslatán. . . több alkalommal jött vissza az asztalunkhoz megkérdezni, hogy mit is szeretnénki, mert ő bizony elfelejtette.
Trófea Grill Étterem - Visegrádi utca Budapest a térképen
1132 BudapestVisegrádi u. 50/a
• légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • házhozszállítás • rendezvényhelyszín • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-P
Szo-V